01.06.2016 | Автор: Фурман Ірина Миколаївна    Просмотров:  109
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Арсен Аваков: «Переатестація «відсіває» до 30% керівного складу поліції»

Про це міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков розповів у інтерв’ю ІА «Укрінформ». За його словами, статистика переатестації по Україні наступна – з керівництва поліції переатестацію не проходять 25-30% співробітників, з рядового – 12-15%. 
«Після цього люди атестуються на посаді поліцейського і їм дозволяють надіти нову форму. Саме за нею, за нашим задумом, люди мали вирізняти поліцейського, який пройшов атестацію», - зазначив очільник міністерства.

Згадайте новину: Перше рішення суду про поновлення на посаді працівника поліції, який не пройшов атестацію. Суд проти люстрації!
Він додав, що важливо розуміти, якщо ми хочемо мати нову поліцію, то на це треба виділяти кошти, інакше реформа приречена.
«Ми відчутно підняли зарплату поліцейським, але у нас є ситуації, коли лейтенанти вже отримують належну зарплату, а на вищий командний склад не вистачає коштів. Кого ми обманюємо? Що, полковник  житиме на 4 тис. гривень, розуміючи складність ситуації, в той час, коли його підлеглий отримує 6 тисяч, і героїчно терпітиме? Скільки? Тиждень, три, а потім буде красти - людина слабка!», - додав Арсен Аваков.

Міністр Аваков повідомив, що у цьому році МВС звертатиметься до уряду із проханням про виділення додаткового фінансування у розмірі 2 млрд. гривень, щоб забезпечити адекватні заробітні плати і обмундирування всьому особовому складу поліції, який пройшов переатестацію.

Джерело: Департамент комунікації МВС України

Згадайте новину: Зарплата нових суддів Верховного суду складатиме 50-70 тис. грн, - АП

0
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення