11.09.2019 | Автор: Понзель Марина Генадіївна    Просмотров:  1167
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

388 мільйонів виплатили суддям без повноважень, на Порошенка завели справу

Державне бюро розслідувань за заявою громадянина завело справу за ознаками зловживання службовим становищем і втручання в роботу судових органів.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на ухвалу суду.

Кримінальне провадження зареєстроване 3 липня 2019 за фактом можливого скоєння колишнім Президентом України Порошенком та іншими службовими особами злочинів через несвоєчасне призначення суддів на посади, що спричинило тяжкі наслідки у вигляді безпідставної виплати з державного бюджету заробітної плати суддям, які не здійснювали правосуддя.

У порушення ст. 80 Закону України «Про судоустрій та статус суддів», що набув чинності 30.09.2016, Порошенком тривалий час не виносились укази про призначення окремих суддів на посади безстроково.

Згадайте новину: 845 тис. грн минус з бюджету ГПУ! Суд традиційно поновив на посаді військового прокурора Павла Богуцького

Відповідно до листа Державної судової адміністрації від 01 серпня 2019, суддям, у яких закінчились суддівські повноваження, виплачено загалом 387 957 445 грн.

Дії президента, як вказав слідчий ДБР, призвели не тільки до витрат з державного бюджету, а й ускладнення доступу до правосуддя, зниження його оперативності та якості, підриву авторитету судової влади, впливу на незалежність судової влади.

Суд дав слідчим Бюро доступ до документів територіальних управліннь Державної судової адміністрації щодо розміру нарахованої та виплаченої суддівської винагороди.

Згадайте новину:Селищного голову виправдали від $1000 хабара, бо прокуратура не показала ухвали на НСРД

1167
Просмотров
0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
ЕСПЧ