18.02.2016    Переглядів:  419
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Затверджена нова Методика визначення середньоринкової вартості автомобілів для сплати транспортного податку

Затверджена нова Методика визначення середньоринкової вартості автомобілів для сплати транспортного податку - zatverdgena_nova_metodika_viznachennya_serednorinkovoi_vartosti_avtomobiliv_dlya_splati_transportnogo_podatku_1_56c6266e5175b.jpg

Кабінет міністрів України на засіданні в четвер затвердив розроблену Міністерством економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) методику визначення середньоринкової вартості легкових автомобілів, необхідну для сплати транспортного податку, а також усунув конкурентні переваги для авто, вироблених в Російській Федерації.

Згідно зі змінами до Податкового кодексу, прийнятого Верховною Радою в грудні 2015 року, власники автомобілів віком до п’яти років і середньо ринковою вартістю понад 750 розмірів мінімальних зарплат сплачують транспортний податок в розмірі 25 тис. грн.

Користуйтесь консультацією: Как долго ездить на нерастаможенной машине (машине с иностранными номерами)

Середньоринкову вартість автомобілів повинен визначати МЕРТ за затвердженою Кабміном методикою, виходячи з марки, моделі, року випуску, типу двигуна, об’ємів циліндрів, типу коробки передач, пробігу.

Згадайте новину: З 1 січня цього року ввіз в Україну автомобілів старше п’яти років заборонено законом 

Середньоринкова вартість автомобіля розраховується за методом аналогії цін ідентичних автомобілів за формулою, визначеною у Порядку визначення середньоринкової вартості автомобілів, затвердженої постановою Кабміну №403 від 10 квітня 2013 року.

Джерелом інформації для визначення ціни нового автомобіля є прайс-листи виробників (дилерів). Інформацію про ціни на нові автомобілі до 10 січня подає в МЕРТ держпідприємство “Держзовнішінформ”.

Кабмін також затвердив зміни до Порядку визначення середньоринкової вартості легкових автомобілів з метою усунення додаткових преференцій для автомобілів походженням з країнСНД. Міністерство зазначає, що 87% авто, імпортованих з країн СНД, зроблені в РФ, тому такі зміни усунуть конкурентні переваги для російських автомобілів.

Джерело: Інтерфакс-України

Аналізуйте судовий акт: Транспортний податок не нараховується у випадку викрадення автомобіля за весь календарний рік - період оподаткування (Постанова Харківського окружного адмін. суду від 2 грудня 2015р., справа № 820/11337/15, суддя Самойлова В. В.)

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події: