Головна Блог ... Новини Затверджена нова Методика визначення середньоринкової вартості автомобілів для сплати транспортного податку Затверджена нова Методика визначення середньоринко...

Затверджена нова Методика визначення середньоринкової вартості автомобілів для сплати транспортного податку

эксклюзив
 • Автор: 

  Автор не вказаний

 • 0

 • 0

 • 2355

Відключити рекламу
 - tn1_zatverdgena_nova_metodika_viznachennya_serednorinkovoi_vartosti_avtomobiliv_dlya_splati_transportnogo_podatku_1_56c6266e5175b.jpg

Кабінет міністрів України на засіданні в четвер затвердив розроблену Міністерством економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) методику визначення середньоринкової вартості легкових автомобілів, необхідну для сплати транспортного податку, а також усунув конкурентні переваги для авто, вироблених в Російській Федерації.

Згідно зі змінами до Податкового кодексу, прийнятого Верховною Радою в грудні 2015 року, власники автомобілів віком до п’яти років і середньо ринковою вартістю понад 750 розмірів мінімальних зарплат сплачують транспортний податок в розмірі 25 тис. грн.

Користуйтесь консультацією: Как долго ездить на нерастаможенной машине (машине с иностранными номерами)

Середньоринкову вартість автомобілів повинен визначати МЕРТ за затвердженою Кабміном методикою, виходячи з марки, моделі, року випуску, типу двигуна, об’ємів циліндрів, типу коробки передач, пробігу.

Згадайте новину: З 1 січня цього року ввіз в Україну автомобілів старше п’яти років заборонено законом

Середньоринкова вартість автомобіля розраховується за методом аналогії цін ідентичних автомобілів за формулою, визначеною у Порядку визначення середньоринкової вартості автомобілів, затвердженої постановою Кабміну №403 від 10 квітня 2013 року.

Джерелом інформації для визначення ціни нового автомобіля є прайс-листи виробників (дилерів). Інформацію про ціни на нові автомобілі до 10 січня подає в МЕРТ держпідприємство “Держзовнішінформ”.

Кабмін також затвердив зміни до Порядку визначення середньоринкової вартості легкових автомобілів з метою усунення додаткових преференцій для автомобілів походженням з країнСНД. Міністерство зазначає, що 87% авто, імпортованих з країн СНД, зроблені в РФ, тому такі зміни усунуть конкурентні переваги для російських автомобілів.

Джерело: Інтерфакс-України

Аналізуйте судовий акт: Транспортний податок не нараховується у випадку викрадення автомобіля за весь календарний рік - період оподаткування (Постанова Харківського окружного адмін. суду від 2 грудня 2015р., справа № 820/11337/15, суддя Самойлова В. В.)

 • 2355

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 2355

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст