Главная Блог ... Новости Затверджена нова Методика визначення середньоринкової вартості автомобілів для сплати транспортного податку Затверджена нова Методика визначення середньоринко...

Затверджена нова Методика визначення середньоринкової вартості автомобілів для сплати транспортного податку

эксклюзив
 • Автор: 

  Автор не указан

 • 0

 • 0

 • 2435

Отключить рекламу
 - tn1_zatverdgena_nova_metodika_viznachennya_serednorinkovoi_vartosti_avtomobiliv_dlya_splati_transportnogo_podatku_1_56c6266e5175b.jpg

Кабінет міністрів України на засіданні в четвер затвердив розроблену Міністерством економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) методику визначення середньоринкової вартості легкових автомобілів, необхідну для сплати транспортного податку, а також усунув конкурентні переваги для авто, вироблених в Російській Федерації.

Згідно зі змінами до Податкового кодексу, прийнятого Верховною Радою в грудні 2015 року, власники автомобілів віком до п’яти років і середньо ринковою вартістю понад 750 розмірів мінімальних зарплат сплачують транспортний податок в розмірі 25 тис. грн.

Користуйтесь консультацією: Как долго ездить на нерастаможенной машине (машине с иностранными номерами)

Середньоринкову вартість автомобілів повинен визначати МЕРТ за затвердженою Кабміном методикою, виходячи з марки, моделі, року випуску, типу двигуна, об’ємів циліндрів, типу коробки передач, пробігу.

Згадайте новину: З 1 січня цього року ввіз в Україну автомобілів старше п’яти років заборонено законом

Середньоринкова вартість автомобіля розраховується за методом аналогії цін ідентичних автомобілів за формулою, визначеною у Порядку визначення середньоринкової вартості автомобілів, затвердженої постановою Кабміну №403 від 10 квітня 2013 року.

Джерелом інформації для визначення ціни нового автомобіля є прайс-листи виробників (дилерів). Інформацію про ціни на нові автомобілі до 10 січня подає в МЕРТ держпідприємство “Держзовнішінформ”.

Кабмін також затвердив зміни до Порядку визначення середньоринкової вартості легкових автомобілів з метою усунення додаткових преференцій для автомобілів походженням з країнСНД. Міністерство зазначає, що 87% авто, імпортованих з країн СНД, зроблені в РФ, тому такі зміни усунуть конкурентні переваги для російських автомобілів.

Джерело: Інтерфакс-України

Аналізуйте судовий акт: Транспортний податок не нараховується у випадку викрадення автомобіля за весь календарний рік - період оподаткування (Постанова Харківського окружного адмін. суду від 2 грудня 2015р., справа № 820/11337/15, суддя Самойлова В. В.)

 • 2435

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 2435

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст