Головна Юридичний світ ... Таблоїд Які закони може порушувати королева Великої Британії? Які закони може порушувати королева Великої Британ...

Які закони може порушувати королева Великої Британії?

Відключити рекламу
 - yaki_zakoni_moge_porushuvati_koroleva_velikoi_britanii_5943fcf6d4817.jpg

Королева Великої Британії користуєтеся багатьом привілеями і може ігнорувати деякі закони, які зобов'язані дотримуватися всі громадяни Королівства, а також порушувати різні усталені норми.

Так, Єлизавета II може не використовувати прізвище. Раніше у членів королівської сім'ї взагалі його не було, вони використовували лише особистими іменами та іменами династій. Хоч у 1917 році король Георг V, дідусь Єлизавети II, офіційним прізвищем для всієї британської сім'ї зробив Віндзор, проте і зараз королева і її найближчі родичі не використовують прізвище.

Паспорта у королеви Великої Британії також немає. Його відсутність жодним чином не заважає королеві займатися бюрократичними справами і вільно їздити світом. У Британії паспорт видається від імені королеви, а сама собі вона його видати просто не може. Для перетину кордону їй достатньо пред'явити купюру з її портретом.

Вспомните новость: с июля 2017 Великобритания наложит на юристов и бухгалтеров, что помогают уклоняться от налогов, штраф в размере 100% от налогового уклонения

І хоч паспорта у королеви, проте вона має водійські права, хоч і може водити машину без будь-яких документів. Права Єлизавета II отримала у 1945, коли ще була принцесою і служила водієм і механіком "швидкої" в Жіночому допоміжному територіальному корпусі.

Крім того, що королеві дозволено їздити без прав, вона ще й може їздити без обмежень у швидкості, щоправда, за цим вона помічена не була. Єлизавета II досі водить автомобіль, але за межі володінь не виїжджає.

Її донька принцеса Анна, у якої немає таки привілеїв щодо порушення допустимої швидкості, була змушена заплатити 400 фунтів штрафу в 2001 році за швидку їзду.

Королева не також не зобов'язана платити податки, але з 1992 року вона добровільно вирішила платити податок на майно, хоч і за мінімальною ставкою.

Судитися з королевою Великобританії теж не вийде. Вона непідсудна. Запросити до суду в якості свідка чи направити до в'язниці не вийде.

У Великій Британії діє заборона на полювання на лебедів і дельфінів. Проте Єлизаветі II вони всі належать, тому якби вона захотіла страву з лебедя, їй би не вдалось відмовити. На щастя, такого також не траплялося.

Ще один закон, який не поширюється а королеву та її сім'ю - про свободу інформації Великобританії. Відповідно до цього закону, всі громадяни мають право на запит інформації у всіх держорганах, окрім королівської сім'ї, справи якої мають виключно приватний характер.

Джрело: Юридичний ресурс "Протокол"

 • 2602

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 2602

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст