Головна Блог ... Видеоконсультація Як забудовник може обманути інвестора: юридичний кейс Як забудовник може обманути інвестора: юридичний к...

Як забудовник може обманути інвестора: юридичний кейс

28.05.2020
Подякувати
Автор: Копоть Володимир
Підписатися на автора
Переглядів : 2597
Додати в обране
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube
Як забудовник може обманути інвестора: юридичний кейс - tn1_0_80891200_1590662779_5ecf967bc5830.jpg

 

До вашої уваги історія Ярослава Осадчого - постраждалого інвестора в ЖК "Кришталеві джерела". Наша розмова нагадує більше не сповідь постраждалої сторони, а власне покрокова інструкція як можна обманути інвестора, забравши його кошти і не повернути.

В 2015 році інвестори ЖК "Кришталеві джерела" після повної оплати за квартири, не змогли отримати їх у власність. Забудовник та управитель ФФБ категорично відмовлялися підписувати акти прийому-передачі нерухомості, яка вже була введена в експлуатацію. На додаток, забудовник нав’язував інвесторам підписати договір з власним "ЖЕКом", який зобов’язував інвестора сплачувати за всі послуги, починаючи з 90-го дня після здачі будинку в експлуатацію.

Як не натрапити на забудовників-шахраїв та що робити, якщо проблеми все ж виникають, розповідає один із інвесторів ЖК "Кришталеві джерела" Ярослав Осадчий. Розмову веде Володимир Копоть — юрист, CEO Monitor Estate

2597
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст