17.09.2019 | Автор: Копоть Володимир
MONITOR.ESTATE Юридичний онлайн аудит об'єктів нерухомості
Офіційний вебсайт
Facebook
Telegram/інший месенджер
Дата заснування
2018-08-01
Адреcа
м. Київ, вул. Мечникова, 2Показати на мапі
Кількість працівників
3
Продукт

Monitor.Estate — автоматичний сервіс, що дає юридичну оцінку ризиків об’єктів нерухомості України.

За його допомогою можна дізнатися оцінку новобудови, замовити детальний звіт по її документації, отримати консультацію та замовити супровід юриста від моменту вибору конкретного ЖК до підписання останньої угоди.

Як працює сервіс?

Monitor.Estate використовує особливий набір алгоритмів, які моніторять інформацію про об’єкти будівництва у відкритих базах даних і видає систематизовану інформацію в єдиному документі – юридичному звіті. Вбивши в поле пошуку назву ЖК або адресу новобудови, можна швидко і безкоштовно отримати його попередню оцінку.

Також сервіс надає дані про учасників будівництва об'єкта (назва компаній, бенефіціарів, розмір статутного капіталу, адреса реєстрації), наявність дозвільної документації, відповідність використання земельної ділянки до її цільового призначення, про судову історію суб'єктів і про об'єкт в цілому.

Для чого потрібен сервіс?

Сервіс допомагає у виборі об'єкту будівництва, який має найменші ризики бути недобудованим або не введеними в експлуатацію. За послугами часто звертаються інвестори, які не можуть визначитися між двома або трьома новобудовами в одному районі. Monitor.Estate порівнює по пунктах вибрані об'єкти, і дає незалежну оцінку, який з об'єктів є менш ризиковим. Дуже важливо перестрахуватися перед вкладанням великих сум грошей у нерухомість. Також звертаються і юристи, коли мають необхідність провести подібний аналіз і супроводити клієнта під час підписання договору купівлі-продажу нерухомості.

Сьогодні юристи Monitor.Estate працюють у Києві, Львові, Одесі, Харкові, Дніпрі, Житомирі та Дрогобичі, і у 2019 році планують розширювати «дорожню карту» ще деяких містах країни. У майбутньому приватний користувач або юрист зможе завантажити файл з документом на будівництво на сайт сервісу та отримати рекомендацію, на що звернути увагу і які положення договору не відповідають його інтересам.

Засновник
Володимир Копоть
https://www.facebook.com/volodymyr.kopot
0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Популярні події
ЕСПЧ
0