Головна Блог ... Новини Як швидко очистити пам'ять на Android без втрати даних: допоможе секретний код Як швидко очистити пам'ять на Android без втр...

Як швидко очистити пам'ять на Android без втрати даних: допоможе секретний код

 • 0

 • 0

 • 107

Відключити рекламу

Проблема, знайома багатьом користувачам – постійні сповіщення про те, що пам'ять телефону переповнена. Особливо це актуально для тих, хто давно не оновлював свій девайс, у якого може бути лише 32 або 64 гігабайти пам'яті.

Якщо після стандартного очищення кешу додатків і видалення непотрібних програм, ви все одно стикаєтеся з нестачею місця, є ще один, секретний спосіб, як повернути зайві мегабайти, а часом, навіть гігабайти.

Як очистити пам'ять на андроїді

Ви напевно помічали, що в сучасних смартфонах значну частину дискового простору займає системна пам'ять, необхідна для роботи операційної системи. Зазвичай тут зберігаються файли оновлень, дампи пам'яті, кеш системних даних та інші системні файли.

Одним із таких інструментів є SysDump – це системна папка, де зберігається інформація про всі системні помилки. Тоді як для звичайного користувача Android вона не становить особливого інтересу, з часом цей журнал "роздувається" і може мати значний обсяг даних.

Щоб видалити журнал з помилками системи, потрібно відкрити стандартний додаток "Телефон" (дзвонилку) і набрати комбінацію *#9900#. У системному меню, що відкрилося, натисніть на кнопку "Delete dumpstate / logcat".

Запуститься процес очищення, який може зайняти до 2 хвилин, залежно від кількості помилок. На екрані нічого відображатися не буде, тож просто почекайте. Коли очищення завершиться, з'явиться відповідне повідомлення.

Перед початком очищення не забудьте перевірити, скільки пам'яті доступно на внутрішньому накопичувачі вашого смартфона на цю мить. Це дасть вам змогу порівняти дані до і після процедури. У більшості випадків таким чином вдається очистити 500 Мбайт-1 ГБайт.

Єдиний "мінус" процедури в тому, що цей код спрацьовує далеко не на всіх моделях Android, але як мінімум на пристроях Samsung і Xiaomi він точно працює. Так чи інакше спробувати варто, адже це не забере у вас багато часу.

На iPhone теж є спосіб швидко очистити пам'ять, нічого при цьому не видаляючи. Як відомо, увесь кеш і файли в смартфонах Apple мають обмежений час зберігання, наприклад, місяць або пів року. Тож якщо змінити дату на iPhone, можна тим самим обдурити систему і звільнити пару гігабайтів.

Раніше УНІАН розповідав, що робити, якщо смартфон почав швидко розряджатися. Часто люди просто купують новий телефон, вважаючи, що причина в зношеній батареї. Але проблема може бути не тільки в ній.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
 • 107

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 107

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст