Головна Юридичний світ ... Таблоїд Українські військові показали РСЗВ “Буревій” на шасі Tatra в польових умовах Українські військові показали РСЗВ “Буревій” на ша...

Українські військові показали РСЗВ “Буревій” на шасі Tatra в польових умовах

Відключити рекламу
 - bf276540082a29f88196051f78d6f966.jpg

Українські військові використовують РСЗВ “Буревій”.

Відео системи на позиціях українських військових опублікували в мережі.

До цього ці реактивні системи залпового вогню не були зафіксовані. Кадрів з бойовим застосуванням РСЗВ поки немає.

РСЗВ “Буревій” – це модернізація реактивної системи залпового вогню «Ураган», у номенклатурі боєприпасів всі наявні до РСЗВ БМ-27, а також у перспективі збільшені по дальності у 65 км «Тайфун-2» від КБ «Південне». Реактивна система оснащена цифровою системою управління вогню, включно із системою обміну інформацією на полі бою.

Нагадаємо, Державне підприємство «Шепетівський ремонтний завод» отримало партію шасі Tatra для РСЗВ «Буревій» в грудні 2021 року.

Шасі Tatra T815-7 у колісній формулі 8х8 призначені для випуску нової української 220-мм реактивної системи залпового вогню «Буревій».

Машини отримані в рамках виконання державного оборонного замовлення.

Ці шасі були доопрацьовані відповідно до вимог Збройних сил України, які були сформовані Центральним НДІ озброєння та військової техніки ЗСУ.

Джерело: Мілітарний

ТАБЛОЇД: РК-360МЦ "Нептун": как работает комплекс береговой обороны, который потопил "Москву"

Калібр РСЗВ «Буревій» 220-мм та може використовувати всі наявні реактивні снаряди для РСЗВ «Ураган», а також нові, зі збільшеною з 35 до 65 км дальністю знищення цілей, які розробляє КБ «Південне» у рамках програми «Тайфун-2»[1].

Система оснащена цифровою системою управління вогнем, включно із системою обміну інформацією на полі бою. Це дозволяє включити «Буревій» у єдиний розвідувально-ударний контур, коли інформація від засобів розвідки, наприклад БПЛА, у режимі он-лайн передається на засоби ураження. Це значно скорочує час від виявлення цілей до їх знищення[1].

ТАБЛОЇД: Як працює повітряна тривога – пояснюють Повітряні сили ЗСУ

«Буревій» розміщено на шасі Т815-7Т3RC1 8×8 виробництва компанії Tatra. Максимальна швидкість по шосе становить понад 100 км/год[1].

Шасі від базової версії відрізняються броньованою кабіною, обладнаними місцями для кріплення радіостанцій та особистої зброї. Замість напівавтоматичної чеської коробки від Tatra була встановлена автоматична трансмісія Allison[2].

Ще однією особливістю є додатковий енергоагрегат, що дозволяє економити ресурс основного дизельного двигуна (потужність 300 кВт, максимальний крутний момент 2100 Нм)[2].

 • 1596

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1596

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст