Главная Юридический мир ... Таблоид Українські військові показали РСЗВ “Буревій” на шасі Tatra в польових умовах Українські військові показали РСЗВ “Буревій” на ша...

Українські військові показали РСЗВ “Буревій” на шасі Tatra в польових умовах

Отключить рекламу
 - bf276540082a29f88196051f78d6f966.jpg

Українські військові використовують РСЗВ “Буревій”.

Відео системи на позиціях українських військових опублікували в мережі.

До цього ці реактивні системи залпового вогню не були зафіксовані. Кадрів з бойовим застосуванням РСЗВ поки немає.

РСЗВ “Буревій” – це модернізація реактивної системи залпового вогню «Ураган», у номенклатурі боєприпасів всі наявні до РСЗВ БМ-27, а також у перспективі збільшені по дальності у 65 км «Тайфун-2» від КБ «Південне». Реактивна система оснащена цифровою системою управління вогню, включно із системою обміну інформацією на полі бою.

Нагадаємо, Державне підприємство «Шепетівський ремонтний завод» отримало партію шасі Tatra для РСЗВ «Буревій» в грудні 2021 року.

Шасі Tatra T815-7 у колісній формулі 8х8 призначені для випуску нової української 220-мм реактивної системи залпового вогню «Буревій».

Машини отримані в рамках виконання державного оборонного замовлення.

Ці шасі були доопрацьовані відповідно до вимог Збройних сил України, які були сформовані Центральним НДІ озброєння та військової техніки ЗСУ.

Джерело: Мілітарний

ТАБЛОЇД: РК-360МЦ "Нептун": как работает комплекс береговой обороны, который потопил "Москву"

Калібр РСЗВ «Буревій» 220-мм та може використовувати всі наявні реактивні снаряди для РСЗВ «Ураган», а також нові, зі збільшеною з 35 до 65 км дальністю знищення цілей, які розробляє КБ «Південне» у рамках програми «Тайфун-2»[1].

Система оснащена цифровою системою управління вогнем, включно із системою обміну інформацією на полі бою. Це дозволяє включити «Буревій» у єдиний розвідувально-ударний контур, коли інформація від засобів розвідки, наприклад БПЛА, у режимі он-лайн передається на засоби ураження. Це значно скорочує час від виявлення цілей до їх знищення[1].

ТАБЛОЇД: Як працює повітряна тривога – пояснюють Повітряні сили ЗСУ

«Буревій» розміщено на шасі Т815-7Т3RC1 8×8 виробництва компанії Tatra. Максимальна швидкість по шосе становить понад 100 км/год[1].

Шасі від базової версії відрізняються броньованою кабіною, обладнаними місцями для кріплення радіостанцій та особистої зброї. Замість напівавтоматичної чеської коробки від Tatra була встановлена автоматична трансмісія Allison[2].

Ще однією особливістю є додатковий енергоагрегат, що дозволяє економити ресурс основного дизельного двигуна (потужність 300 кВт, максимальний крутний момент 2100 Нм)[2].

 • 2205

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 2205

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст