Головна Сервіси для юристів ... База рішень" Протокол " Ухвала ВП ВС від 17.03.2021 року у справі №908/976/19 Ухвала ВП ВС від 17.03.2021 року у справі №908/976...
print
Друк
search Пошук
comment
КОМЕНТАР від ресурсу "ПРОТОКОЛ":

КОМЕНТАР від ресурсу "ПРОТОКОЛ":УХВАЛА

7 вересня 2021 року

м. Київ

Справа № 908/976/19

Провадження № 12-10гс21

Велика Палата Верховного Суду у складі:

головуючого судді Князєва В. С.,

судді-доповідача Рогач Л. І.,

суддів Анцупової Т. О., Британчука В. В., Власова Ю. Л., Гудими Д. А., Гриціва М. І., Єленіної Ж. М., Золотнікова О. С., Крет Г. Р., Лобойка Л. М., Пількова К.

М., Прокопенка О. Б., Пророка В. В., Сімоненко В. М., Ситнік О. М., Штелик С.

П., Ткача І. В.

перевіривши матеріали касаційної скарги ОСОБА_1 на постанову Центрального апеляційного господарського суду від 12 жовтня 2020 року у справі № 908/976/19 за заявою Приватного підприємства "Мілітарі" про визнання банкрутом, за заявою ОСОБА_1 про визнання недійсними результатів аукціону, визнання недійсним договору купівлі-продажу майна банкрута на аукціоні, скасування державної реєстрації права власності, визнання права власності та здійснення державної реєстрації

ВСТАНОВИЛА:

Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду ухвалою від 22 грудня 2020 року відкрив касаційне провадження за касаційною скаргою ОСОБА_1 на постанову Центрального апеляційного господарського суду від 12 жовтня 2020 року, надав учасникам справи строк для подання відзиву на касаційну скаргу, а ухвалою від 18 лютого 2021 року справу № 908/976/19 передав на розгляд Великої Палати Верховного Суду на підставі частини 3 статті 302 Господарського процесуального кодексу України (далі - ГПК України).

Ухвалою від 3 березня 2021 року Велика Палата Верховного Суду прийняла до розгляду справу та призначила її в порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням учасників справи.

Відповідно до частин 2 та 3 статті 120 ГПК України суд повідомляє учасників справи про дату, час і місце судового засідання чи вчинення відповідної процесуальної дії, якщо їх явка не є обов'язковою; виклики і повідомлення здійснюються шляхом вручення ухвали в порядку, передбаченому частин 2 та 3 статті 120 ГПК України для вручення судових рішень.

На підставі викладеного, керуючись статтями 120, 121 ГПК України, Велика Палата Верховного Суду

УХВАЛИЛА:

Повідомити учасників справи № 908/976/19, що судове засідання з розгляду Великою Палатою Верховного Суду касаційної скарги ОСОБА_1 на постанову Центрального апеляційного господарського суду від 12 жовтня 2020 року відбудеться 16 листопада 2021 року о 12 годині у приміщенні Верховного Суду за адресою: м.

Київ, вул. Пилипа Орлика, 8.

Копію цієї ухвали надіслати учасникам справи.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Головуючий суддя В. С. Князєв Суддя-доповідач Л. І. Рогач СуддіТ. О. Анцупова Л.

М. Лобойко В. В. Британчук К. М. Пільков Ю. Л. Власов О. Б. Прокопенко Д. А.

Гудима В. В. Пророк М. І. Гриців В. М. Сімоненко Ж. М. Єленіна О. М. Ситнік О.

С. Золотніков С. П. Штелик Г. Р. Крет І. В. Ткач
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст