Головна Сервіси для юристів ... База рішень" Протокол " Ухвала КЦС ВП від 16.12.2020 року у справі №289/150/20 Ухвала КЦС ВП від 16.12.2020 року у справі №289/15...
print
Друк
search Пошук

КОМЕНТАР від ресурсу "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала КЦС ВП від 16.12.2020 року у справі №289/150/20



УХВАЛА

22 березня 2021 року

м. Київ

справа № 289/150/20

провадження № 61-18589ск20

Верховний Суд у складі судді Другої судової палати Касаційного цивільного суду Бурлакова С. Ю.,

розглянув касаційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Житомирського апеляційного суду від 31 серпня 2020 року в справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_1 про стягнення аліментів

на утримання батька,

ВСТАНОВИВ:

11 грудня 2020 року ОСОБА_1 надіслав засобами поштового зв'язку до Верховного Суду касаційну скаргу на ухвалу Житомирського апеляційного суду від 31 серпня 2020 року.

В касаційній скарзі ОСОБА_1 просить суд касаційної інстанції оскаржувану ухвалу апеляційного суду скасувати і відкрити провадження в даній справі.

Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу справ між суддями

від 14 грудня 2020 року для розгляду справи визначено суддю-доповідача

Бурлакова С. Ю.

Ухвалою Верховного Суду у складі судді Другої судової палати Касаційного цивільного суду Бурлакова С. Ю. від 16 грудня 2020 року касаційну скаргу ОСОБА_1 залишено без руху та надано строк для усунення недоліків до 16 січня 2021 року, але не більше десяти днів з дня вручення копії ухвали, а саме: для надання заяви про поновлення строку на касаційне оскарження ухвали апеляційного суду із наведенням поважних підстав для поновлення цього строку та наданням відповідних доказів; уточнення вимог касаційної скарги, з урахуванням передбачених статтею 409 ЦПК України повноважень касаційного суду.

Відповідно до даних Єдиного державного реєстру судових рішень ухвала Верховного Суду від 16 грудня 2020 року оприлюднена 17 грудня 2020 року.

У січні 2021 року копія ухвали Верховного Суду від 16 грудня 2020 року, яку направлено на адресу ОСОБА_1 (АДРЕСА_1) повернулась до суду із відміткою "за закінченням терміну зберігання".

Станом на 22 березня 2021 року вимоги суду касаційної інстанції не виконано.

Відповідно до частини 5 , 6 статті 393 ЦПК України питання про залишення касаційної скарги без руху суддя-доповідач вирішує протягом десяти днів з дня надходження касаційної скарги. Питання про повернення касаційної скарги суд касаційної інстанції вирішує протягом десяти днів з дня надходження касаційної скарги або з дня закінчення строку на усунення недоліків. Про повернення касаційної скарги постановляється ухвала.

Таким чином, на підставі статті 393 ЦПК України касаційну скаргу ОСОБА_1

на ухвалу Житомирського апеляційного суду від 31 серпня 2020 року необхідно визнати неподаною та повернути.

Одночасно суд має роз'яснити, що повернення касаційної скарги не перешкоджає повторному зверненню зі скаргою до суду, якщо перестануть існувати обставини,

що стали підставою для її повернення.

На підставі наведеного, керуючись статтями 392, 393 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

Касаційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Житомирського апеляційного суду від 31 серпня 2020 року в справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_1 про стягнення аліментів

на утримання батька, визнати неподаною та повернути.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання і оскарженню не підлягає.

Суддя С. Ю. Бурлаков
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст

Приймаємо до оплати