Головна Сервіси для юристів ... База рішень" Протокол " Ухвала КЦС ВП від 23.03.2021 року у справі №726/689/20 Ухвала КЦС ВП від 23.03.2021 року у справі №726/68...
print
Друк
search Пошук

КОМЕНТАР від ресурсу "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала КЦС ВП від 23.03.2021 року у справі №726/689/20



УХВАЛА

19 квітня 2021 року

м. Київ

справа № 726/689/20

провадження № 61-3551ск21

Верховний Суд у складі колегії суддів Другої судової палати Касаційного цивільного суду Бурлакова С. Ю. (суддя-доповідач), Коротуна В. М., Червинської М. Є.,

розглянув касаційну скаргу ОСОБА_1 на постанову Чернівецького апеляційного суду від 02 лютого 2021 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Комунальної бюджетної установи "Культурно-мистецький центр "Садгора" м. Чернівці, третя особа - керівник Комунальної установи "Культурно-мистецький центр "Садгора" м. Чернівців Карп Сергій Володимирович, про визнання незаконним та скасування наказу про звільнення, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу,

ВСТАНОВИВ:

У травні 2020 року ОСОБА_1 звернулася до Садгірського районного суду м. Чернівці

з позовом до КБУ "Культурно-мистецький центр "Садгора" м. Чернівці, в якому просила визнати незаконним та скасувати наказ КБУ "Культурно-мистецький центр "Садгора" м. Чернівці від 14 травня 2020 року № 16-к про звільнення її з посади організатора культурно-дозвільної діяльності, займаної нею за сумісництвом

та поновити її на посаді; стягнути на її користь середній заробіток за час вимушеного прогулу.

Рішенням Садгірського районного суду м. Чернівці від 24 листопада 2020 року позов задоволено частково. Визнано незаконним та скасовано наказ КБУ "Культурно-мистецький центр "Садгора" м. Чернівці від 14 травня 2020 року № 16-к про звільнення ОСОБА_1 з посади організатора культурно-дозвільної діяльності, займаної нею за сумісництвом; поновлено ОСОБА_1 на посаді організатора культурно-дозвільної діяльності (за сумісництвом) КБУ "Культурно-мистецький центр "Садгора" м. Чернівці. У задоволенні решти позову відмовлено. Вирішено питання про розподіл судових витрат.

Постановою Чернівецького апеляційного суду від 02 лютого 2021 року рішення суду першої інстанції скасовано і прийнято нову постанову про відмову в задоволенні позову. Вирішено питання про розподіл судових витрат.

02 березня 2021 року ОСОБА_1 надіслала засобами поштового зв'язку до Верховного Суду касаційну скаргу на постанову Чернівецького апеляційного суду від 02 лютого 2021 року.

У касаційній скарзі ОСОБА_1 просить суд касаційної інстанції оскаржувану постанову апеляційного суду скасувати і залишити в силі рішення суду першої інстанції.

Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу справ між суддями

від 05 березня 2021 року для розгляду справи визначено суддю-доповідача Бурлакова С. Ю.

Ухвалою Верховного Суду у складі судді Другої судової палати Касаційного цивільного суду Бурлакова С. Ю. від 22 березня 2021 року залишено без руху касаційну скаргу ОСОБА_1 та надано строк для усунення недоліків скарги

до 22 квітня 2021 року, але який не може перевищувати десяти днів з дня вручення копії ухвали, а саме: для надання нової редакції касаційної скарги відповідно

до кількості учасників справи та документа на підтвердження сплати судового збору.

У встановлений суддею строк ОСОБА_1 надіслала засобами поштового зв'язку

до Верховного Суду матеріали на усунення недоліків касаційної скарги, а саме: нову редакцію касаційної скарги відповідно до кількості учасників справи та квитанцію про сплату судового збору від 07 квітня 2021 року № 133 на суму 1
682,00 грн.


Касаційна скарга подана у визначений законом строк та з дотриманням вимог статті 392 ЦПК України.

Відповідно до частини 1 статті 394 ЦПК України одержавши касаційну скаргу, оформлену відповідно до вимог статті 392 ЦПК України статті 392 ЦПК України, колегія суддів у складі трьох суддів вирішує питання про відкриття касаційного провадження (відмову у відкритті касаційного провадження).

У новій редакції касаційної скарги ОСОБА_1 посилається на неправильне застосування апеляційним судом норм матеріального права та порушення норм процесуального права, та зазначає про відсутність висновку Верховного Суду щодо застосування норми права у подібних правовідносинах.

Таким чином, Верховний Суд приходить до висновку про наявність підстав для відкриття касаційного провадження за касаційною скаргою ОСОБА_1 на постанову Чернівецького апеляційного суду від 02 лютого 2021 року.

Керуючись статтями 389, 394, 395 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

Відкрити касаційне провадження за касаційною скаргою ОСОБА_1

на постанову Чернівецького апеляційного суду від 02 лютого 2021 року.

Витребувати з Садгірського районного суду м. Чернівці цивільну справу № 726/689/20 за позовом ОСОБА_1 до Комунальної бюджетної установи "Культурно-мистецький центр "Садгора" м. Чернівці, третя особа - керівник Комунальної установи "Культурно-мистецький центр "Садгора" м. Чернівців Карп Сергій Володимирович, про визнання незаконним та скасування наказу про звільнення, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз'яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України у строк, що не перевищує десяти днів

з дня отримання копії вказаної ухвали, але не пізніше 19 травня 2021 року.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання і оскарженню не підлягає.

Судді С. Ю. Бурлаков

В. М. Коротун

М. Є. Червинська
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст

Приймаємо до оплати