Головна Сервіси для юристів ... База рішень" Протокол " Ухвала КЦС ВП від 12.02.2018 року у справі №200/11343/14-ц Ухвала КЦС ВП від 12.02.2018 року у справі №200/11...
print
Друк
search Пошук
comment
КОМЕНТАР від ресурсу "ПРОТОКОЛ":

КОМЕНТАР від ресурсу "ПРОТОКОЛ":

Ухвала

14 лютого 2018 року

м. Київ

справа № 200/11343/14ц

провадження № 61-6св18

Верховний Суд у складі колегії суддів Другої судової палати Касаційного цивільного суду головуючого - Червинської М. Є., суддів: Антоненко Н. О. (суддя-доповідач), Коротуна В. М., Крата В. І., КурилоВ.П.,

Учасники справи:

позивач - Публічне акціонерне товариство комерційний банк "Надра",

представник - Охременко Аліна Олександрівна,

відповідач - ОСОБА_5,

розглянувши із власної ініціативи питання про виправлення описки в ухвалі Верховного Суду у складі колегії суддів Другої судової палати Касаційного цивільного суду від 7 лютого 2018 року у справі за позовом публічного акціонерного товариства комерційного банку "Надра" до ОСОБА_5 про стягнення заборгованості за кредитним договором,

ВСТАНОВИВ:

15 грудня 2017 року набув чинності Закон України від 3 жовтня 2017 року "Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України Цивільного процесуального кодексу України Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів" (далі - Закон від 3 жовтня 2017 року), за яким судом касаційної інстанції у цивільних справах є Верховний Суд (стаття 388 ЦПК України).

Згідно з частиною 3 статті 3 ЦПК України у редакції Закону від 3 жовтня 2017 року провадження в цивільних справах здійснюється відповідно до законів, чинних на час вчинення окремих процесуальних дій, розгляду і вирішення справи.

Відповідно до вимог частин 1 , 2 статті 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала.

Ухвалою Верховного Суду в складі колегії суддів Другої судової палати Касаційного цивільного суду справу за позовом Публічного акціонерного товариствакомерційного банка "Надра" до ОСОБА_5 про стягнення заборгованості за кредитним договором передано на розгляд Великої Палати Верховного Суду.

Однак, в описовій частині указаної ухвали допущено описки після слів "

ВСТАНОВИВ

", у сьомому абзаці замість " 10 612 доларів США 29 центів" вказано "10 612 грн 29 коп. доларів США"; у дванадцятому абзаці замість слів "в межах доводів апеляційної скарги" зазначено "в межах доводів касаційної скарги".

Ураховуючи наведене, Верховний Суд у складі колегії суддів Другої судової палати Касаційного цивільного суду вважає за необхідне виправити допущену в ухвалі описку.

Керуючись статтями 3, 269, 409 ЦПК України, Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду

ПОСТАНОВИВ:

Виправити в описовій частині ухвали Верховного Суду у складі колегії суддів Другої судової палати Касаційного цивільного судувід 7 лютого 2018 року описки після слів "

ВСТАНОВИВ

", у сьомому абзаці замість " 10 612 грн 29 коп. доларів США" зазначити "10 612 доларів США 29 центів"; у дванадцятому абзаці замість " в межах доводів касаційної скарги" зазначити "в межах доводів апеляційної скарги".

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий М. Є. Червинська

Судді Н. О. Антоненко

В. М. Коротун

В. І. Крат

В.П. Курило
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст