Головна Сервіси для юристів ... База рішень" Протокол " Ухвала КЦС ВП від 15.04.2019 року у справі №522/7813/17 Ухвала КЦС ВП від 15.04.2019 року у справі №522/78...
print
Друк
search Пошук

КОМЕНТАР від ресурсу "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала КЦС ВП від 15.04.2019 року у справі №522/7813/17
Постанова КЦС ВП від 01.05.2024 року у справі №522/7813/17



УХВАЛА

08 квітня 2019 року

м. Київ

справа № 522/7813/17

провадження № 61-6349 ск19

Верховний Суд у складі судді Другої судової палати Касаційного цивільного суду Антоненко Н. О., вирішуючи питання про відкриття касаційного провадження за касаційною скаргою ОСОБА_2 на ухвалу Приморського районного суду м. Одеси від 02 липня 2018 року та на постанову Одеського апеляційного суду від 19 лютого 2019 року в справі за позовом Бейхатун Еркана (Ерджана) до ОСОБА_2 про стягнення боргу за договором позики,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Приморського районного суду м. Одеси від 02 липня 2018 року, залишеною без змін постановою Одеського апеляційного суду від 19 лютого 2019 року, в задоволенні клопотання ОСОБА_2 про призначення судово-економічної експертизи в даній справі відмовлено.

21 березня 2019 року ОСОБА_2 подав до Верховного Суду касаційну скаргу на вказані судові рішення.

У відкритті касаційного провадження слід відмовити з таких підстав.

Вичерпний перелік судових рішень суду першої інстанції, які можуть бути оскаржені в касаційному порядку після їх перегляду в апеляційному порядку, визначений пунктом 2 частини 1 статті 389 ЦПК України.

ЦПК України не передбачена можливість оскарження в касаційному порядку ухвали суду першої інстанції про відмову в призначенні судово-економічної експертизи після перегляду такої ухвали в апеляційному порядку.

Згідно з пунктом 1 частини 2 статті 394 ЦПК України суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі, якщо касаційну скаргу подано на судове рішення, що не підлягає касаційному оскарженню.

Керуючись пунктом 1 частини 2 статті 394 ЦПК України, Верховний Суд у складі судді Другої судової палати Касаційного цивільного суду,

УХВАЛИВ:

У відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою ОСОБА_2 на ухвалу Приморського районного суду м. Одеси від 02 липня 2018 року та на постанову Одеського апеляційного суду від 19 лютого 2019 року відмовити.

Копію ухвали та додані до скарги матеріали направити особі, яка подала касаційну скаргу.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Н. О. Антоненко
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст

Приймаємо до оплати