Головна Сервіси для юристів ... База рішень" Протокол " Ухвала ККС ВП від 01.10.2019 року у справі №133/2407/17 Ухвала ККС ВП від 01.10.2019 року у справі №133/24...
print
Друк
search Пошук

КОМЕНТАР від ресурсу "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала ККС ВП від 01.10.2019 року у справі №133/2407/17

Ухвала

01 жовтня 2019 року

м. Київ

справа № 133/2407/17

провадження № 51-4102ск19

Верховний Суд колегією суддів Третьої судової палати Касаційного кримінального суду у складі:

головуючого Луганського Ю. М.,

суддів: Ковтуновича М. І., Фоміна С. Б.,

розглянувши касаційну скаргу засудженого ОСОБА_1 на вирок Козятинського міськрайонного суду Вінницької області від 12 грудня 2018 року щодо нього,

встановив:

Ухвалою колегії суддів Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду від 19 серпня 2019 року касаційну скаргу засудженого, у зв'язку з недотриманням вимог статті 427 КПК України, залишено без руху та надано п'ятнадцятиденний строк з дня отримання копії даної ухвали для усунення зазначених в ній недоліків.

На виконання ухвали ОСОБА_1 направив уточнену касаційну скаргу, однак зазначених в ухвалі недоліків повністю не усунув.

З уточненої касаційної скарги убачається, що засудженим не усунуто порушення

п. 5 ч. 2 ст. 427 КПК України, згідно з якою касаційна скарга повинна містити вимоги особи, яка її подала із зазначенням того, яке рішення має прийняти суд касаційної інстанції. Такі вимоги мають узгоджуватися із приписами ст. 436 КПК України.

Однак, викладені у касаційній скарзі вимоги не узгоджуються з положенням вищевказаної статті в частині повноважень суду касаційної інстанції за наслідками касаційного розгляду. Зокрема, ОСОБА_1 просить скасувати лише вирок суду першої інстанції та закрити кримінальне провадження, при цьому не ставить вимоги щодо ухвали апеляційного суду, якою вказаний вирок залишено без змін.

Окрім цього, засудженим не усунуто порушення ч. 6 ст. 427 КПК України - не надано копії з додатками в кількості, необхідній для надіслання сторонам кримінального провадження і учасникам судового провадження.

З доданих копій судових рішень убачається, що учасниками кримінального провадження, яким необхідно надіслати копію даної касаційної скарги є прокурор та захисник, проте засудженим додано лише одну її копію.

Відповідно до п. 1 ч. 3 ст. 429 КПК України касаційна скарга повертається, якщо особа не усунула недоліки касаційної скарги, яку залишено без руху, в установлений строк.

Враховуючи, що ОСОБА_1 не усунув недоліки касаційної скарги, залишеної без руху, в установлений строк, Верховний Суд вважає за необхідне повернути засудженому касаційну скаргу з усіма доданими до неї матеріалами.

Керуючись п. 1 ч. 3 ст. 429 КПК України, Суд

постановив:

Касаційну скаргу засудженого ОСОБА_1 на вирок Козятинського міськрайонного суду Вінницької області від 12 грудня 2018 року щодо нього повернути разом з усіма доданими до неї матеріалами.

Ухвала є остаточною та оскарженню не підлягає.

Судді:

Ю. М. Луганський М. І. Ковтунович С. Б. Фомін
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст

Приймаємо до оплати