Історія справи
Ухвала КГС ВП від 28.05.2019 року у справі №905/1070/18

УХВАЛА29 липня 2019 рокум. КиївСправа № 905/1070/18Верховний Суд у складі судді Касаційного господарського суду:Вронська Г. О. - головуюча, Ткач І. В., Губенко Н. М.,розглянувши матеріали касаційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю "Алтис - Строй"на рішення Господарського суду Донецької областіу складі судді Чернова О. В.
від 25.09.2018 тана постанову Східного апеляційного господарського судуу складі колегії суддів: Шевель О. В., Крестьянінов О. О., Фоміна В. О.від 22.01.2019за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Бердянськбудтрест"
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Алтис - Строй"про стягнення 1 021 078,10 грн.,ВСТАНОВИВ:25 березня 2019 року Товариство з обмеженою відповідальністю "Алтис - Строй" звернулося до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду з касаційною скаргою на рішення Господарського суду Донецької області від25.09.2018 та постанову Східного апеляційного господарського суду від 21.01.2019 у справі №905/1070/18.Ухвалою Верховного Суду від 28.05.2019 касаційна скарга Товариства з обмеженою відповідальністю "Алтис - Строй" залишена без руху, скаржнику наданий строк для усунення недоліків касаційної скарги, що не перевищує десять днів з дня вручення ухвали. Суд зобов'язав скаржника усунути недоліки касаційної скарги та надати Суду документ про сплату (зарахування) судового збору за подання касаційної скарги, а також докази отримання оскаржуваної постанови апеляційної інстанції.
Водночас скаржнику роз'яснено, що у разі неусунення недоліків касаційної скарги у встановлений судом строк така касаційна скарга вважається неподаною і підлягає поверненню скаржникові.Копія ухвали Верховного Суду від 28.05.2019 вручена Товариству з обмеженою відповідальністю "Алтис - Строй" 06 червня 2019 року, що підтверджується рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення №0101614030080.Однак вимоги ухвали Верховного Суду від 28.05.2019 скаржник не виконав, будь-яких матеріалів, які свідчать про усунення недоліків, на адресу Суду не надіслав.Згідно з частиною
5 статті
292 Господарського процесуального кодексу України питання про повернення касаційної скарги суд касаційної інстанції вирішує протягом десяти днів з дня надходження касаційної скарги або з дня закінчення строку на усунення недоліків.Оскільки скаржником не усунуто недоліки у строк зазначений в ухвалі Верховного Суду від 28.05.2019, касаційна скарга Товариства з обмеженою відповідальністю "Алтис - Строй" підлягає поверненню скаржнику.
Керуючись статтями
174,
234,
292 Господарського процесуального кодексу України, СудУХВАЛИВ:1. Касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Алтис - Строй" на рішення Господарського суду Донецької області від 25.09.2018 та постанову Східного апеляційного господарського суду від 21.01.2019 у справі №905/1070/18 повернути скаржнику.2. Копії ухвали надіслати учасникам справи.3. Надіслати скаржнику додані до касаційної скарги матеріали. Касаційну скаргу залишити у Верховному Суді.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню.Головуюча Г. ВронськаСудді І. ТкачН. Губенко