Головна Сервіси для юристів ... База рішень" Протокол " Ухвала КГС ВП від 12.03.2020 року у справі №908/2225/18 Ухвала КГС ВП від 12.03.2020 року у справі №908/22...
print
Друк
search Пошук

КОМЕНТАР від ресурсу "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала КГС ВП від 12.03.2020 року у справі №908/2225/18



УХВАЛА

09 квітня 2020 року

м. Київ

справа № 908/2225/18

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду:

Могил С. К. - головуючий (доповідач), Кушнір І. В., Случ О. В.

розглянувши клопотання Акціонерного товариства "Українська залізниця" в особі регіональної філії "Придніпровська залізниця" Акціонерного товариства "Українська залізниця"

за подання касаційної скарги Акціонерного товариства "Українська залізниця" в особі регіональної філії "Придніпровська залізниця" Акціонерного товариства "Українська залізниця"

на постанову Центрального апеляційного господарського суду від 11.01.2020

та рішення Господарського суду Запорізької області від 01.10.2019

у справі № 908/2225/18

за позовом Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" в особі регіональної філії "Придніпровська залізниця" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"

до Приватного акціонерного товариства "Запоріжкокс"

третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача - Акціонерне товариство "Трубна вантажна компанія"

про стягнення 11 901 грн.,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду від 10.03.2020 відмовлено у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою Акціонерного товариства "Українська залізниця" в особі регіональної філії "Придніпровська залізниця" Акціонерного товариства "Українська залізниця" на постанову Центрального апеляційного господарського суду від 11.01.2020 та рішення Господарського суду Запорізької області від 01.10.2019 у справі №908/2225/18 на підставі п. 1 ч. 1 ст. 293 Господарського процесуального кодексу України (далі - ГПК України).

До Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду 08.04.2020 від Акціонерного товариства "Українська залізниця" в особі регіональної філії "Придніпровська залізниця" Акціонерного товариства "Українська залізниця" надійшло клопотання про повернення судового збору у розмірі 3 524 грн., сплаченого відповідно до платіжного доручення від 13.02.2020 № 2557652 ( #447682214805) за подання касаційної скарги у справі № 908/2225/18.

Відповідно до витягу з протоколу передачі судової справи (касаційної скарги, апеляційної скарги, заяви) раніше визначеному складу суду від 08.04.2020 вказану заяву передано для розгляду колегії суддів у складі: Могил С. К. - головуючий (доповідач), Кушнір І. В., Случ О. В.

Частиною 2 ст. 123 ГПК України передбачено, що розмір судового збору, порядок його сплати, повернення і звільнення від сплати встановлюються законом.

Згідно з п. 3 ч. 1 ст. 7 Закону України "Про судовий збір" сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила за ухвалою суду у разі відмови у відкритті провадження у справі в суді першої інстанції, апеляційного та касаційного провадження у справі.

З огляду на викладене, клопотання Акціонерного товариства "Українська залізниця" в особі регіональної філії "Придніпровська залізниця" Акціонерного товариства "Українська залізниця" про повернення судового збору підлягає задоволенню, а судовий збір - поверненню заявнику.

Керуючись ст. 7 Закону України "Про судовий збір", ч. 2 ст. 123, ст. 234 ГПК України, Суд, -

УХВАЛИВ:

1. Задовольнити клопотання Акціонерного товариства "Українська залізниця" в особі регіональної філії "Придніпровська залізниця" Акціонерного товариства "Українська залізниця" про повернення судового збору за подання касаційної скарги на постанову Центрального апеляційного господарського суду від 11.01.2020 та рішення Господарського суду Запорізької області від 01.10.2019 у справі №908/2225/18.

2. Повернути Акціонерноve товариствe "Українська залізниця" в особі регіональної філії "Придніпровська залізниця" Акціонерного товариства "Українська залізниця" (49602, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, буд. 108 код ЄДРПОУ ВП: ~organization0~) з Державного бюджету України 3 524 грн. (три тисячі п'ятсот двадцять чотири гривні) судового збору, сплаченого відповідно до платіжного доручення від 13.02.2020 № 2557652 ( #447682214805), за подання касаційної скарги у справі №908/2225/18.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню.

Головуючий суддя Могил С. К.

Судді: Кушнір І. В.

Случ О. В.
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст

Приймаємо до оплати