Головна Сервіси для юристів ... База рішень" Протокол " Ухвала КАС ВП від 30.08.2018 року у справі №9901/753/18 Ухвала КАС ВП від 30.08.2018 року у справі №9901/7...
print
Друк
search Пошук

КОМЕНТАР від ресурсу "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Постанова ВП ВС від 30.01.2019 року у справі №9901/753/18
Ухвала КАС ВП від 30.08.2018 року у справі №9901/753/18



УХВАЛА

01 жовтня 2018 року

Київ

справа №9901/753/18

адміністративне провадження №П/9901/753/18

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду:

головуючого судді Гончарової І.А.,

суддів Бившевої Л.І., Олендера І.Я., Шипуліної Т.М., Ханової Р.Ф.,

розглянувши в порядку письмового провадження за власною ініціативою питання щодо виправлення описки у рішенні Верховного Суду від 17 вересня 2018 року у справі № 9901/753/18 за позовом ОСОБА_1 до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про визнання протиправною бездіяльності та зобов'язання вчинити дії,

ВСТАНОВИВ:

27 серпня 2018 року ОСОБА_1 звернувся до Верховного Суду як суду першої інстанції з адміністративним позовом до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, в якому просив визнати протиправною бездіяльність Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про ненадання рекомендацій для переведення судді апеляційного суду Чернігівської області Карнауха Андрія Станіславовича до Чернігівського апеляційного суду та зобов'язати Вищу кваліфікаційну комісію суддів України ухвалити рішення рекомендувати для переведення судді апеляційного суду Чернігівської області Карнауха Андрія Станіславовича до Чернігівського апеляційного суду.

Рішенням Верховного Суду від 17 вересня 2018 року в задоволенні позову ОСОБА_1 відмовлено.

17 вересня 2018 року в судовому засіданні проголошено вступну та резолютивну частини рішення Верховного Суду.

Однак під час технічного виготовлення та оформлення повного тексту рішення Верховного Суду у вступній частині допущено описку в зазначенні дати рішення, а саме замість "17 вересня 2018 року" вказано "21 вересня 2018 року".

Відповідно до частини 1 статті 253 Кодексу адміністративного судочинства України суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.

Разом з тим, за правилами частини другої вказаної статті питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження.

Зважаючи на вищевикладене, Верховний Суд з власної ініціативи вважає за необхідне виправити вказану описку шляхом зазначення правильної дати прийняття рішення.

Керуючись статтею 253 Кодексу адміністративного судочинства України, Верховний Суд

УХВАЛИВ:

Виправити описку, допущену в рішенні Верховного Суду від 17 вересня 2018 року, зазначивши у вступній частині дату рішення "17 вересня 2018 року" замість "21 вересня 2018 року".

Ухвала може бути оскаржена до Великої Палати Верховного Суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її прийняття та набирає законної сили після її перегляду в апеляційному порядку або після закінчення строку на апеляційне оскарження.

Головуючий суддя І.А. Гончарова

Судді Л.І. Бившева

І.Я. Олендер

Т.М. Шипуліна

Р.Ф. Ханова
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст

Приймаємо до оплати