Автор не вказаний
0
0
1568
Генеральна прокуратура відмовляється боротися з внутрішньою корупцією, що підриває реформи, які проводить українська влада.
"Є одна кричуща проблема, яка загрожує всій хорошій роботі, яку проводять регіональні лідери в Одесі, Харкові, Львові, і в інших містах для поліпшення бізнес-клімату. Ця проблема загрожує всьому, що Рада, Кабінет міністрів, Національна рада реформ, і інші роблять, щоб підштовхнути політичні та економічні реформи. Ця перешкода - відмова Генпрокуратури успішно боротися з внутрішньою корупцією. Замість того щоб підтримувати реформи в Україні і працювати на викорінення корупції, корумповані чиновники в ГПУ роблять гірше, відкрито і агресивно підриваючи реформи", - сказав Пайєтт.
Згадайте новину: Віктор Шокін підписав наказ про утворення Спеціалізованої антикорупційної прокуратури
"Вони регулярно перешкоджають зусиллям щодо розслідування та кримінального переслідування корумпованих чиновників у Генеральній прокуратурі. Вони залякують і перешкоджають зусиллям тих, хто працює чесно в рамках ініціатив з реформування ГПУ", - додав Пайєтт.
За його словами, США високо оцінюють роботу новоствореного управління в ГПУ, очолюваного Давідом Сакварелідзе і Віталієм Касько.
Згадайте новину: Слідчий ГПУ Шапакин та прокурор ГПУ Корнієць заарештовані судом за підозрою у хабарництві, проте мають право вийти під заставу
"Їхні розслідування корупції у ГПУ надіслали чіткий сигнал про те, що тих, хто зловживає своїми службовими повноваженнями як обвинувачі, будуть переслідуватися у судовому порядку. Я закликаю всіх висловитися на підтримку цих мужніх слідчих і прокурорів. Дати їм ресурси і підтримку, щоб успішно здійснювати судове переслідування цих та майбутніх справ", - сказав посол США.
Він зазначив, що недавні розслідування показали, що Генпрокуратура не тільки не підтримує розслідування корупції, а швидше підриває діяльність прокурорів, які працюють у справах про корупцію.
Наприклад, у справі екс-міністра екології Миколи Злочевського влада Британії вилучила $23 млн незаконних активів, які належали українському народові. Британія попросила чиновників ГПУ надіслати документи, що підтримують вилучення.
Замість цього вони направили лист адвокатів Злочевського, в якому йшлося, що ніякої справи проти нього немає. В результаті британський суд зняв арешт з активів і незабаром гроші перевели на Кіпр.
Читайте статтю: Боротьбу з корупцією скасовано (на півроку)
"Неправомірні дії посадових осіб Генпрокуратури, які писали ці листи, повинні бути розслідувані, і винні як мінімум мають бути негайно звільнені. Ми підтримуємо роботу нової комісії по боротьбі з корупцією, і набір нових прокурорів, ми закликали генпрокурора Шокіна уповноважити заступника прокурора Сакварелідзе і Касько здійснити реформи і притягнути до відповідальності тих, хто порушив закон, незалежно від рангу або статусу. Ми готові стати партнером реформаторів у ГПУ у боротьбі з корупцією", - сказав Пайєтт.
Джерело: ЄП
Згадайте новину: Президент України Порошенко підписав закон про внесення змін до ЗУ "Про прокуратуру"
Читайте статтю: Чи потрібен загальний нагляд прокуратурі як засіб забезпечення законності у державному управлінні?
Переглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
107
Коментарі:
0
Переглядів:
338
Коментарі:
0
Переглядів:
120
Коментарі:
0
Переглядів:
843
Коментарі:
0
Переглядів:
520
Коментарі:
1
Переглядів:
433
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2025 «Протокол». Всі права захищені.