21.06.2018 | Автор: Понзель Марина Генадіївна    Переглядів:  174
Задати питання автору
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram youtube

Тетяна Ковальчук: відтепер викликати поліцейських можна буде через додаток «MY POL» (фото, відео)

20 червня, в Чернівецькій області запрацював ситуаційний центр Національної поліції. Він вже обладнаний плазмовими панелями, на які виводиться інформація із 165 камер спостереження, що розміщені по всій області, повідомляє mvs.gov.ua. Фото: МВС України

Також в області запрацює мобільний додаток для комунікації органів поліції та свідомих громадян. Чернівчани зможуть користуватися мобільним додатком «My Pol», який дозволяє: робити швидкий виклик патрульної поліції завдяки функції «SOS»; оцінювати роботу поліцейських за номером жетону;  знаходити найближчі відділення поліції та медичної допомоги;  отримувати актуальні новини поліції.

Під час надзвичайної ситуації людина повинна натиснути лише одну кнопку і поліцейські в ситуаційному центрі отримують дані про характер загрози та місце перебування потерпілого.

На місце події негайно виїжджає наряд патрульних. Водночас працівники центру перевіряють інформацію про особу нападника, проводять поточний аналіз відеокамер, які розташовані в районі знаходження заявника.

Заступник міністра Тетяна Ковальчук заявила, що відкриття таких Ситуаційних центрів дасть можливість ефективніше реагувати на кримінальні прояви.

«МВС спільно з Нацполіцією розпочали процес запровадження в роботу поліції smart-технологій. Запровадження таких мобільних додатків – це вимога часу. Це не лише дозволить правоохоронцям оперативніше реагувати на загрози безпеці наших громадян, але стане підґрунтям для зростання довіри до правоохоронної системи», - наголосила Тетяна Ковальчук.

Користуйтеся консультацією: Як поскаржитись на незаконні дії поліцейського

Новий додаток вже зараз можна завантажити в додатках «Google play», «App Store».

Згадайте новину: Як поліцейські повинні пред’являти своє посвідчення?

1
Подобається
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення