Головна Блог ... Новини Суд покарав адвоката, що підбурював клієнтку дати хабар для судді Суд покарав адвоката, що підбурював клієнтку дати ...

Суд покарав адвоката, що підбурював клієнтку дати хабар для судді

Відключити рекламу
Суд покарав адвоката, що підбурював клієнтку дати хабар для судді - f45d01600d0c05ff0fb5efe7a5273588.png

Хмельницький міськрайонний суд виніс вердикт адвокату, який обвинувачується у тому, що підбурював клієнтку надати 1000 доларів неправомірної вигоди судді цього ж суду за прийняття необхідного рішення. Обвинуваченому інкриміновано ч. 2 ст. 15 (Замах на кримінальне правопорушення), ч. 4 ст. 27 (Види співучасників) і ч. 3 ст. 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

Події відбувалися в жовтні-листопаді 2017 року. Адвокат із Хмельницького пообіцяв своїй клієнтці, що допоможе уникнути кримінальної відповідальності, якщо та надасть 1000 доларів судді Хмельницького міськрайонного суду, що веде її справу. Будучи приватним підприємцем, жінка постала перед Хмельницьким міськрайонним судом за звинуваченням за ч. 3 ст. 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.

Згадайте новину: Решалу - адвокатку, яка за 5000 доларів обіцяла клієнту допомогу з виїздом за кордон, заплатить штраф

Як показало досудове розслідування, адвокат, що вже отримав від клієнтки кошти за свої послуги, наполягав на тому, щоб та обов’язково виплатила ще й «гонорар» судді, мовляв тільки тоді кримінальне провадження проти неї буде закрите. При цьому судді про це нічого не було відомо. Передача коштів відбувалася в авто обвинуваченого. Спочатку клієнтка передала своєму захиснику 300 доларів, які той одразу ж витратив на власні потреби, а вже за декілька днів віддала решту суми. Однак одразу після того, як жінка вийшла з автомобіля, адвоката затримали працівники правоохоронних органів.

Негласні слідчі дії, проводилися на підставі постанови заступника начальника слідчого відділу прокуратури Хмельницької області та були санкціоновані ухвалами слідчого судді Апеляційного суду Хмельницької області.

Згадайте новину: "Для РЕШАЛ"! За посередництво у «вирішенні питань» в судах буде загрожувати позбавлення волі до 15 років з конфіскацією

Суд призначив обвинуваченому покарання у виді чотирьох років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому на праві власності майна, крім житла. Окрім того адвокат має сплатити на користь держави 6758 гривень процесуальних витрат.

На вирок може бути подана апеляційна скарга. • 1338

  Переглядів

 • 1

  Коментарі

 • 1338

  Переглядів

 • 1

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Спочатку почнемо саджати рєшал. Потім будемо саджати клієнтів, які за свої гроші, сплачені адвокатам, не сподіваються отримати справедливе рішення, тому що інша сторона дала судді більший хабар. А може требва взагалі викоріняти інститут хабарства? А можна це таким робити шляхом: створити комісію з досідчених суддів, яка би рандомним шляхом перевіряла самостійно, без скарг громадян, рішення судів, та виявивши одкровенні хиби рішення, притягала до відповідальності суддю? Принаймні запитала, а чому це ви вирішили дати 8 років, коли в справі є, наприкладЮ докази алібі обвинуваченого? Чому не звертали уваги на те і на те? І таку справу за рішенням комісії преглянули б, а там НАБУ і ДБР підключилися би. Може тоді хабарники побачили би, що держава бореться з корупцією, яка роз,їдає державу як іржа? Бо будь яка корупція в сфері чиновництва просто стала би неможливою, якби вона невідворотньо закінчувалася на стадії суду. Хто б тоді наважився взяти хабаря, якщо знав би що за це неодмінно послідує чесний суд і він в суді не відкупиться?

  06.12.2023 12:04

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст