Головна Блог ... Новини Суд стягнув з рибалки понад 800 000 грн матеріальної шкоди за незаконну риболовлю Суд стягнув з рибалки понад 800 000 грн матеріальн...

Суд стягнув з рибалки понад 800 000 грн матеріальної шкоди за незаконну риболовлю

Відключити рекламу
Суд стягнув з рибалки понад 800 000 грн матеріальної шкоди за незаконну риболовлю - cf9029f81074779ffdf77b657035e886.png

12 вересня 2023 року суд визнав мешканця Боромлянської об’єднаної територіальної громади Охтирського району Сумської області винним у незаконному зайнятті рибним добувним промислом, що заподіяло істотну шкоду, й призначив покарання у виді штрафу в розмірі 2550 грн. а також стягнув на користь держави матеріальну шкоду у розмірі 833 217 грн.

За вироком, у квітні 2023 року рибалка, не маючи відповідного дозволу, забороненими знаряддями виловив з водойми, розташованої в урочищі «Лисиця», рибу різних видів, а саме: карась сріблястий – 531 шт. загальною вагою 159 кг; «сазан» – 1 шт. загальною вагою 1 кг.

Позаяк він незаконно ловив рибу у період нересту, довкіллю була завдана істотна шкода, сума якої склала 843217 гривень. Збитки чоловік частково відшкодував, сплативши кошти у розмірі 10000 грн, добровільно, тому прокурор просив суд стягнути з обвинуваченого залишок невідшкодованої шкоди.

Пользуйтесь консультацией: Вооружения рыбака по рыбалке

Суд зазначив, що відповідно до вимог ч. 1 ст. 1166 ЦК України майнова шкода, завдана неправомірними рішеннями, діями чи бездіяльністю особистим немайновим правам фізичної або юридичної особи, а також шкода, завдана майну фізичної або юридичної особи, відшкодовується в повному обсязі особою, яка її завдала. Враховуючи те, що незаконним виловом водних біоресурсів, обвинувачений завдав матеріальну шкоду в розмірі 843 217 грн 00 коп, з яких частково відшкодував 10 000 грн, тому з обвинуваченого підлягає стягненню залишок невідшкодованої шкоди у розмірі 833 217 грн 00 коп.

Вирок може бути оскаржений в апеляційному порядку з підстав, передбачених статтею 394 КПК України, до Сумського апеляційного суду через Тростянецький районний суд Сумської області шляхом подання апеляційної скарги протягом 30 днів з моменту його проголошення.

З текстом судових рішень можна ознайомитися у Єдиному державному реєстрі судових рішень, здійснивши пошук за номерами справ 588/1054/23.

Джерело: Тростянецький районний суд Сумської області

 • 429

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 429

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст