Головна Юридичний світ ... Події "Справедливі" стартапи: бізнес чи альтруїзм

"Справедливі" стартапи: бізнес чи альтруїзм

22.04.2021
Автор: Valeriia Benyk
Переглядів : 1025
 - 0_17433400_1619047158_6080b2f62a95c.png
Дата події
2021-04-28
Час проведення: 19:00-20:30
Записатися на семінар
Задати питання автору
Вартість участі
Безкоштовно
Локація : Zoom
Показати на мапі

Онлайн-дискусія про доступ до правосуддя, стартапи та їхню роль!

  • Коли?

28 квітня о 19:00-20:30

  • Де?

Онлайн, Zoom

  • Про що?

Доступ до правосуддя (A2J) — це справедливість і дії, і він не обмежується доступом до правової допомоги та судів. Це також можливість знати про свої права та вміти їх захистити. Вирішуючи це завдання інновації роблять правосуддя доступним, зрозумілим та ефективним.

Вважається, що некомерційні організації є основними рушіями покращення доступу до правосуддя. Однак, у них обмежені можливості щодо розробки та впровадження інновацій. Водночас комерційні організації не обмежені фінансуванням. Дохід цих компанії безпосередньо залежить від того, скільки людей вони обслуговують та наскільки якісно це роблять, що стимулює бізнес до розвитку.

Саме тому бізнесу вигідніше працювати над розв'язання юридичних проблем. Ми запросили засновників українських “справедливих” стартапів, які розв'язують проблеми людей і бізнесу, і тим самим розширюють доступ до правосуддя. Поговоримо про їхню мотивацію розвивати проєкти та як лігалтек допомагає покращити A2J.

  • Хто буде?

  1. Маріанна Українець, СЕО AirLaw.Pro

  2. Кирило Захаров, СЕО Суд на долоні

  3. Регіна Бондаренко, СЕО Правомен

  4. Ігор Макушинський, СЕО Lawyerd!

Реєструйтеся у нашого нового бота, а він надішле вам посилання.

Бот: https://bit.ly/LegalInnovator

___

Завдяки спеціалізованим акселераторам та підприємцям, проблеми A2J вирішуються більш активно. Наприклад, HiiL Justice Accelerator щорічно проводить міжнародний конкурс Innovating Justice Challenge. Відібрані стартапи пройдуть серію тренінгів, а найкращі проєкти отримають грант до €30 тис. на розвиток та потраплять до міжнародного акселератора.

Подавайтеся на конкурс

1025
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст