Главная Юридический мир ... События "Справедливі" стартапи: бізнес чи альтруїзм

"Справедливі" стартапи: бізнес чи альтруїзм

22.04.2021
Автор: Valeriia Benyk
Просмотров : 1027
 - 0_17433400_1619047158_6080b2f62a95c.png
Дата события
2021-04-28
Время проведения: 19:00-20:30
Записаться на семинар
Задать вопрос автору
Стоимость участия
Бесплатно
Локация : Zoom
Показать на карте

Онлайн-дискусія про доступ до правосуддя, стартапи та їхню роль!

  • Коли?

28 квітня о 19:00-20:30

  • Де?

Онлайн, Zoom

  • Про що?

Доступ до правосуддя (A2J) — це справедливість і дії, і він не обмежується доступом до правової допомоги та судів. Це також можливість знати про свої права та вміти їх захистити. Вирішуючи це завдання інновації роблять правосуддя доступним, зрозумілим та ефективним.

Вважається, що некомерційні організації є основними рушіями покращення доступу до правосуддя. Однак, у них обмежені можливості щодо розробки та впровадження інновацій. Водночас комерційні організації не обмежені фінансуванням. Дохід цих компанії безпосередньо залежить від того, скільки людей вони обслуговують та наскільки якісно це роблять, що стимулює бізнес до розвитку.

Саме тому бізнесу вигідніше працювати над розв'язання юридичних проблем. Ми запросили засновників українських “справедливих” стартапів, які розв'язують проблеми людей і бізнесу, і тим самим розширюють доступ до правосуддя. Поговоримо про їхню мотивацію розвивати проєкти та як лігалтек допомагає покращити A2J.

  • Хто буде?

  1. Маріанна Українець, СЕО AirLaw.Pro

  2. Кирило Захаров, СЕО Суд на долоні

  3. Регіна Бондаренко, СЕО Правомен

  4. Ігор Макушинський, СЕО Lawyerd!

Реєструйтеся у нашого нового бота, а він надішле вам посилання.

Бот: https://bit.ly/LegalInnovator

___

Завдяки спеціалізованим акселераторам та підприємцям, проблеми A2J вирішуються більш активно. Наприклад, HiiL Justice Accelerator щорічно проводить міжнародний конкурс Innovating Justice Challenge. Відібрані стартапи пройдуть серію тренінгів, а найкращі проєкти отримають грант до €30 тис. на розвиток та потраплять до міжнародного акселератора.

Подавайтеся на конкурс

1027
Просмотров
0
Коментарии

Оставьте Ваш комментарий:

Добавить
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст