Що трапилось в колективі адвокатського об’єднання «Юридична фірма «Василь Кісіль і Партнери»?

08.08.2014    Переглядів:  2620
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube
Що трапилось в колективі адвокатського об’єднання «Юридична фірма «Василь Кісіль і Партнери»? - shcho_trapilos_v_kolektivi_advokatskogo_ob_ednannya_yuridichna_firma_vasil_kisil_i_partneri_53e661234fb45.jpg

Неоднозначна новина з’явилася у спільноті відомих українських юристів. На сайті однієї із провідних та найстаріших юридичних фірм України адвокатського об’єднання «Юридична фірма «Василь Кісіль і Партнери» розміщено повідомлення про вихід зі складу партнерів фірми Анни Бабич, Юлії Кирпи, Олександра Мамуня, Дениса Лисенко та Марії Ніжнік та створення ними окремої юридичної фірми Aequo. Назва Aequo напевно є скороченням принципу міжнародного права ex aequo et bono і у перекладі означає «По справедливості».

Колектив новоствореної Aequo був молодим поколінням партнерів адвокатського об’єднання «Юридична фірма «Василь Кісіль і Партнери», і кожен з юристів поки що утримується від заяв з приводу свого виходу. Керуючим партнером Aequo обрано Дениса Лисенка. Засновник та старший партнер Василь Кисіль також не пояснив причин виходу 5 з 11 партнерів з адвокатського об’єднання і прокоментував їх вихід наступним чином:

Ми вдячні нашим колегам за довгі роки співпраці і впевнені у тому, що поява нового гравця на ринку юридичних послуг сприятиме розвитку ринку юридичних послуг в Україні. Впевнені у професійності наших колег і щиро бажаємо фірмі Aequo успіхів у досягненні поставлених цілей”.

На цей час ще не ясно скільки із втратою партнерів втратить клієнтів «Василь Кісіль і Партнери», проте зрозуміло, що найближчим часом юридична фірма Aequo широко заявить про себе на ринку юридичних послуг.

Насамкінець слід загадати, що 22 липня 2014р. Петро Порошенко призначив заступником глави Адміністрації Президента України адвоката Олексія Філатова. До цього призначення Олексій Філатов також був партнером і керував практикою вирішення спорів у адвокатському об'єднанні "Юридична фірма "Василь Кисіль та партнери".

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні статті
Популярні судові рішення
ЕСПЧ
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події:
0