Головна Блог ... Новини Що трапилось в колективі адвокатського об’єднання «Юридична фірма «Василь Кісіль і Партнери»? Що трапилось в колективі адвокатського об’єднання ...

Що трапилось в колективі адвокатського об’єднання «Юридична фірма «Василь Кісіль і Партнери»?

 • Автор: 

  Автор не вказаний

 • 0

 • 0

 • 5152

Відключити рекламу
 - tn1_shcho_trapilos_v_kolektivi_advokatskogo_ob_ednannya_yuridichna_firma_vasil_kisil_i_partneri_53e661234fb45.jpg

Неоднозначна новина з’явилася у спільноті відомих українських юристів. На сайті однієї із провідних та найстаріших юридичних фірм України адвокатського об’єднання «Юридична фірма «Василь Кісіль і Партнери» розміщено повідомлення про вихід зі складу партнерів фірми Анни Бабич, Юлії Кирпи, Олександра Мамуня, Дениса Лисенко та Марії Ніжнік та створення ними окремої юридичної фірми Aequo. Назва Aequo напевно є скороченням принципу міжнародного права ex aequo et bono і у перекладі означає «По справедливості».

Колектив новоствореної Aequo був молодим поколінням партнерів адвокатського об’єднання «Юридична фірма «Василь Кісіль і Партнери», і кожен з юристів поки що утримується від заяв з приводу свого виходу. Керуючим партнером Aequo обрано Дениса Лисенка. Засновник та старший партнер Василь Кисіль також не пояснив причин виходу 5 з 11 партнерів з адвокатського об’єднання і прокоментував їх вихід наступним чином:

Ми вдячні нашим колегам за довгі роки співпраці і впевнені у тому, що поява нового гравця на ринку юридичних послуг сприятиме розвитку ринку юридичних послуг в Україні. Впевнені у професійності наших колег і щиро бажаємо фірмі Aequo успіхів у досягненні поставлених цілей”.

На цей час ще не ясно скільки із втратою партнерів втратить клієнтів «Василь Кісіль і Партнери», проте зрозуміло, що найближчим часом юридична фірма Aequo широко заявить про себе на ринку юридичних послуг.

Насамкінець слід загадати, що 22 липня 2014р. Петро Порошенко призначив заступником глави Адміністрації Президента України адвоката Олексія Філатова. До цього призначення Олексій Філатов також був партнером і керував практикою вирішення спорів у адвокатському об'єднанні "Юридична фірма "Василь Кисіль та партнери".

 • 5152

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 5152

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст