Головна Блог ... Новини Росія подає на Україну до суду Великобританії з метою стягнути 3 млрд. доларів позичених два роки тому Януковичу Росія подає на Україну до суду Великобританії з ме...

Росія подає на Україну до суду Великобританії з метою стягнути 3 млрд. доларів позичених два роки тому Януковичу

эксклюзив
 • Автор: 

  Автор не вказаний

 • 0

 • 0

 • 1203

Відключити рекламу
 - tn1_rosiya_podae_na_ukrainu_do_sudu_velikobritanii_z_metoyu_styagnuti_3_mlrd_dolariv_pozichenih_dva_roki_nazad_yanukovichu_5687c53670f9e.jpg

Борг за євробондами на $3 млрд, які Росія викупила на кошти Фонду національного добробуту наприкінці 2013 р, мав бути погашений до Нового року. Україна ввела мораторій на обслуговування цієї заборгованості, у відповідь Росія заявила, що буде захищати свої інтереси в суді.

«1 січня Мінфін РФ повідомляє, що Україна не здійснила платіж у загальній сумі $3,075 млрд в рахунок погашення та обслуговування належних Росії облігацій зовнішніх державних позик протягом пільгового періоду, що минув 31 грудня», − йдеться в заяві Мінфіну, опублікованій ввечері 31 грудня.

Мінфін Росії звернувся до компанії The Law Debenture Corporation, яка відповідно до емісійної документації по облігаціях виступає в якості довірителя кредитора, й ініціював процедури, необхідні для початку судового розгляду. Позов буде подано в англійський суд.

Згадайте новину: Газпром тоже продолжает подавать иски на Украину

Як повідомлялося, в жовтні утримувачі 13 з 14 випусків єврооблігацій України на загальну суму $14,36 млрд і 600 млн євро підтримали їх реструктуризацію. Вона передбачає обмін 80% суми на нові єврооблігації з пролонгацією терміну погашення на чотири роки і 20% − на державні деривативи, виплати за якими в 2021-2040 роках будуть залежати від темпів зростання ВВП. Нові суверенні єврооблігації були випущені 12 листопада на загальну суму $11,95 млрд з погашенням у 2019-2027 роках під 7,75% річних, а державні деривативи − на $2,92 млрд.

Згадайте новину: Взаємні позови НАК "Нафтогаз Україна" та ВАТ "Газпром" до Арбітражного інституту Торгової палати м. Стокгольм

Згоди не було отримано лише за євробондами, викупленим Росією на кошти Фонду національного добробуту наприкінці 2013 року. РФ відмовилася обговорювати реструктуризацію на загальних умовах, наполягаючи на суверенному, а не комерційному, характері боргу.

Кабінет міністрів України 8 грудня 2015 року прийняв розпорядження №1312, яким тимчасово призупинив здійснення платежів за вказаними єврооблігаціями. Призупинення запроваджується з дня їх погашення − 20 листопад 2015 року.

Джерело: forbes.net.ua

Згадайте новину: Правоохоронці знайшли архів позбавленого звання Президента України - Януковича

 • 1203

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1203

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст