02.01.2016    Просмотров:  287
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Росія подає на Україну до суду Великобританії з метою стягнути 3 млрд. доларів позичених два роки тому Януковичу

Росія подає на Україну до суду Великобританії з метою стягнути 3 млрд. доларів позичених два роки тому Януковичу   - rosiya_podae_na_ukrainu_do_sudu_velikobritanii_z_metoyu_styagnuti_3_mlrd_dolariv_pozichenih_dva_roki_nazad_yanukovichu_5687c53670f9e.jpg

Борг за євробондами на $3 млрд, які Росія викупила на кошти Фонду національного добробуту наприкінці 2013 р, мав бути погашений до Нового року. Україна ввела мораторій на обслуговування цієї заборгованості, у відповідь Росія заявила, що буде захищати свої інтереси в суді.

«1 січня Мінфін РФ повідомляє, що Україна не здійснила платіж у загальній сумі $3,075 млрд в рахунок погашення та обслуговування належних Росії облігацій зовнішніх державних позик протягом пільгового періоду, що минув 31 грудня», − йдеться в заяві Мінфіну, опублікованій ввечері 31 грудня.

Мінфін Росії звернувся до компанії The Law Debenture Corporation, яка відповідно до емісійної документації по облігаціях виступає в якості довірителя кредитора, й ініціював процедури, необхідні для початку судового розгляду. Позов буде подано в англійський суд.

Згадайте новину: Газпром тоже продолжает подавать иски на Украину 

Як повідомлялося, в жовтні утримувачі 13 з 14 випусків єврооблігацій України на загальну суму $14,36 млрд і 600 млн євро підтримали їх реструктуризацію. Вона передбачає обмін 80% суми на нові єврооблігації з пролонгацією терміну погашення на чотири роки і 20% − на державні деривативи, виплати за якими в 2021-2040 роках будуть залежати від темпів зростання ВВП. Нові суверенні єврооблігації були випущені 12 листопада на загальну суму $11,95 млрд з погашенням у 2019-2027 роках під 7,75% річних, а державні деривативи − на $2,92 млрд.

Згадайте новину: Взаємні позови НАК "Нафтогаз Україна" та ВАТ "Газпром" до Арбітражного інституту Торгової палати м. Стокгольм 

Згоди не було отримано лише за євробондами, викупленим Росією на кошти Фонду національного добробуту наприкінці 2013 року. РФ відмовилася обговорювати реструктуризацію на загальних умовах, наполягаючи на суверенному, а не комерційному, характері боргу.

Кабінет міністрів України 8 грудня 2015 року прийняв розпорядження №1312, яким тимчасово призупинив здійснення платежів за вказаними єврооблігаціями. Призупинення запроваджується з дня їх погашення − 20 листопад 2015 року.

Джерело: forbes.net.ua

Згадайте новину: Правоохоронці знайшли архів позбавленого звання Президента України - Януковича 

 

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: