Головна Сервіси для юристів ... Закони Про зупинення спаду сільськогосподарського виробництва та продовольче забезпечення країни у 1997-1998 роках Стаття 1. Фінансова підтримка сільськогосподарських товаровиробників Стаття 1. Фінансова підтримка сільськогосподарськи...

Стаття 1. Фінансова підтримка сільськогосподарських товаровиробників

Про зупинення спаду сільськогосподарського виробництва та продовольче забезпечення країни у 1997-1998 роках (ЗМІСТ) Інші закони
 • 234

  Переглядів

 • 234

  Переглядів

 • Додати в обране

  У Державному бюджеті України визначаються обсяги фінансування загальнодержавних програм економічного і соціального розвитку аграрного сектора економіки України.

  Заборгованість сільськогосподарських товаровиробників, риболовецьких господарств та підприємств по переробці сільськогосподарської продукції перед бюджетом за станом на 1 квітня 1997 року пролонговується терміном на 5 років без урахування відсотків.

  Суми пені та штрафів, нараховані за прострочення погашення податкових зобов'язань, списуються за станом на 1 квітня 1997 року із сільськогосподарських товаровиробників, риболовецьких господарств та переробних підприємств як безнадійні до погашення.

  Сільськогосподарськими товаровиробниками та переробними підприємствами списується з одержувачів сільськогосподарської продукції її вартість у безакцептному порядку після закінчення терміну, визначеного договором (контрактом), в порядку, встановленому Національним банком України.

  Заборгованість держави перед сільськогосподарськими товаровиробниками за зерно, продане в рахунок державного замовлення у 1995-1996 роках, погашається державою до 15 червня 1997 року з виплатою відсотків як за користування кредитом та з урахуванням рівня інфляції, визначеного Міністерством статистики України.

  У разі несвоєчасного проведення розрахунків за закуплену сільськогосподарську продукцію згідно з контрактами та за компенсацію витрат на соціально-культурні потреби відповідно до Закону України "Про пріоритетність соціального розвитку села та агропромислового комплексу в народному господарстві" ( 400-12 ) сільськогосподарський товаровиробник не сплачує податків і не проводить відрахувань до цільових фондів на суму заборгованості держави перед ним.

  Держава забезпечує підтримку виробництва тваринницької продукції (м'яса, молока, продукції птахівництва), для чого у Державному бюджеті України визначається окремим рядком обсяг її дотування.

  Держава гарантує товаровиробнику виконання договірних зобов'язань і несе відповідальність за їх дотримання виконавцем державного замовлення.

  1/3

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст