Головна Сервіси для юристів ... Закони Про затвердження прожиткового мінімуму на 2004 рік Стаття 2. Розміри державних соціальних гарантій на 2004 рік, що визначаються залежно від прожиткового мінімуму, встановлюються відповідними законами, Законом України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" ( 1344-15 ), а також нормативно-правовими актами Кабінету Міністрів України. Стаття 2. Розміри державних соціальних гарантій на...

Стаття 2. Розміри державних соціальних гарантій на 2004 рік, що визначаються залежно від прожиткового мінімуму, встановлюються відповідними законами, Законом України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" ( 1344-15 ), а також нормативно-правовими актами Кабінету Міністрів України.

Про затвердження прожиткового мінімуму на 2004 рік (ЗМІСТ) Інші закони
 • 240

  Переглядів

 • 240

  Переглядів

 • Додати в обране

  Попередня

  2/3

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст