Головна Сервіси для юристів ... Закони Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення Стаття 12-4. Введення в обіг новітніх тютюнових виробів Стаття 12-4. Введення в обіг новітніх тютюнових ви...

Стаття 12-4. Введення в обіг новітніх тютюнових виробів

Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення (ЗМІСТ) Інші закони
  • 386

    Переглядів

  • 386

    Переглядів

  • Додати в обране

    Виробники та імпортери новітніх тютюнових виробів подають до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері попередження та зменшення вживання тютюнових виробів та їх шкідливого впливу на здоров’я населення, повідомлення про будь-який новітній тютюновий виріб, який вони планують ввести в обіг на території України. Повідомлення подаються в електронній формі за шість місяців до запланованого введення в обіг.

    {Частина перша статті 12 - 4 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2573-IX від 06.09.2022 }

    До повідомлення, зазначеного у частині першій цієї статті, додаються:

    детальний опис відповідного новітнього тютюнового виробу та інструкція щодо його використання;

    інформація про інгредієнти тютюнового виробу відповідно до частини першої статті 9 - 1 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального".

    Виробники та імпортери, які подають повідомлення про новітні тютюнові вироби, також повинні подати:

    результати наукових досліджень щодо токсичності, здатності викликати залежність та привабливості новітнього тютюнового виробу (за наявності), зокрема щодо його інгредієнтів та викидів;

    доступні їм результати досліджень щодо уподобань різних груп споживачів, у тому числі молоді, та серед курців;

    іншу наявну та релевантну інформацію, у тому числі аналіз ризиків/переваг виробу, його очікуваний вплив на зменшення вживання тютюнових виробів, його очікуваний вплив на початок вживання тютюнових виробів та прогнозоване сприйняття різними категоріями споживачів.

    Виробники та імпортери новітніх тютюнових виробів повинні подавати до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері попередження та зменшення вживання тютюнових виробів та їх шкідливого впливу на здоров’я населення, будь-яку нову або оновлену інформацію про дослідження та інформацію, визначену частиною третьою цієї статті.

    {Частина четверта статті 12 - 4 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2573-IX від 06.09.2022 }

    Перелік введених в обіг новітніх тютюнових виробів та інформація, зазначена у частинах першій - четвертій цієї статті, оприлюднюються на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері попередження та зменшення вживання тютюнових виробів та їх шкідливого впливу на здоров’я населення, крім конфіденційної інформації, доступ до якої обмежено виробником або імпортером відповідно до законодавства.

    {Частина п'ята статті 12 - 4 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2573-IX від 06.09.2022 }

    Введені в обіг новітні тютюнові вироби повинні відповідати вимогам цього Закону та інших законів України. Положення законодавства застосовуються до новітніх тютюнових виробів залежно від того, підпадають такі вироби під визначення бездимного тютюнового виробу чи тютюнового виробу для куріння.

    {Закон доповнено статтею 12 - 4 згідно із Законом № 1978-IX від 16.12.2021 }

    Попередня

    18/29

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст