Головна Сервіси для юристів ... Закони Про Вищу раду правосуддя Стаття 62. Підстави тимчасового відсторонення судді від здійснення правосуддя Стаття 62. Підстави тимчасового відсторонення судд...

Стаття 62. Підстави тимчасового відсторонення судді від здійснення правосуддя

Про Вищу раду правосуддя (ЗМІСТ) Інші закони
  • 515

    Переглядів

  • 515

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Суддю може бути тимчасово відсторонено від здійснення правосуддя за рішенням Вищої ради правосуддя:

    1) у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності;

    2) при проведенні кваліфікаційного оцінювання;

    3) в порядку застосування дисциплінарного стягнення.

    2. З дня ухвалення Дисциплінарною палатою рішення про застосування дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення судді з посади суддя вважається тимчасово відстороненим від здійснення правосуддя без ухвалення Вищою радою правосуддя окремого рішення.

    3. Тимчасове відсторонення судді від здійснення правосуддя з інших підстав не допускається.

    4. Повідомлення про рішення про тимчасове відсторонення судді від здійснення правосуддя надсилається до суду, в якому такий суддя обіймає посаду в день розгляду Вищою радою правосуддя питання щодо судді, а також розміщується на офіційному веб-сайті Вищої ради правосуддя та на офіційному веб-порталі судової влади України.

    {Частина четверта статті 62 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1635-IX від 14.07.2021 }

    Попередня

    69/81

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст