Головна Сервіси для юристів ... Закони Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку Стаття 76. Строк позову щодо справ про відшкодування ядерної шкоди Стаття 76. Строк позову щодо справ про відшкодуван...

Стаття 76. Строк позову щодо справ про відшкодування ядерної шкоди

Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку (ЗМІСТ) Інші закони
  • 673

    Переглядів

  • 673

    Переглядів

  • Додати в обране

    Право на подання позову про відшкодування ядерної шкоди, заподіяної життю і здоров'ю особи, не обмежується строком давності.

    {Частина перша статті 76 із змінами, внесеними згідно із Законом № 684/97-ВР від 03.12.97 }

    Право на подання позову про відшкодування ядерної шкоди, заподіяної майну або навколишньому природному середовищу, діє протягом десяти років з дня заподіяння шкоди.

    Якщо ядерна шкода заподіяна ядерним інцидентом, пов'язаним з ядерним матеріалом, який під час цього ядерного інциденту був викрадений, загублений, викинутий чи залишений без догляду, період, встановлений згідно з частиною другою цієї статті, відраховується з дня виникнення цього ядерного інциденту, але ні в якому разі не повинен перевищувати двадцяти років з дня крадіжки, втрати, викидання чи залишення ядерного матеріалу без догляду.

    {Статтю 76 доповнено частиною третьою згідно із Законом № 684/97-ВР від 03.12.97 }

    Право на відшкодування ядерної шкоди, передбачене частинами другою і третьою цієї статті, втрачає силу, якщо позов не подано протягом трьох років від дня, коли особа, якій завдано ядерної шкоди, знала або мала знати про таку шкоду і про оператора, який є відповідальним за цю шкоду, за умови, що періоди, встановлені згідно з частинами другою і третьою цієї статті, не будуть перевищені.

    {Статтю 76 доповнено частиною четвертою згідно із Законом № 684/97-ВР від 03.12.97 }

    Попередня

    79/93

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст