Стаття 1. Загальні положення

Про виконання Угоди між Україною та Королівством Нідерландів про міжнародне правове співробітництво щодо злочинів, пов'язаних зі збиттям літака рейсу МН17 Малайзійських авіаліній 17 липня 2014 року (ЗМІСТ) Інші закони
 • 240

  Переглядів

 • 240

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Міжнародне співробітництво у рамках Угоди між Україною та Королівством Нідерландів про міжнародне правове співробітництво щодо злочинів, пов’язаних зі збиттям літака рейсу МН17 Малайзійських авіаліній 17 липня 2014 року (далі - Угода), здійснюється на підставі та в порядку, передбачених Кримінальним процесуальним кодексом України, Угодою, іншими міжнародними договорами, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, що застосовуються при виконанні Угоди, та цим Законом.

  2. У цьому Законі терміни вживаються у значенні, наведеному у Кримінальному процесуальному кодексі України, Угоді та інших міжнародних договорах, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, що застосовуються при виконанні Угоди.

  1/5

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст