Головна Сервіси для юристів ... Закони Про відходи Стаття 33. Вимоги щодо зберігання та видалення відходів Стаття 33. Вимоги щодо зберігання та видалення від...

Стаття 33. Вимоги щодо зберігання та видалення відходів

Про відходи (ЗМІСТ) Інші закони
  • 2943

    Переглядів

  • 2943

    Переглядів

  • Додати в обране

    Зберігання та видалення відходів здійснюються відповідно до вимог екологічної безпеки та способами, що забезпечують максимальне використання відходів чи передачу їх іншим споживачам (за винятком захоронення).

    На кожне місце чи об'єкт зберігання або видалення відходів складається спеціальний паспорт, в якому зазначаються найменування та код відходів (згідно з державним класифікатором відходів), їх кількісний та якісний склад, походження, а також технічні характеристики місць чи об'єктів зберігання чи видалення і відомості про методи контролю та безпечної експлуатації цих місць чи об'єктів.

    Видалення відходів здійснюється відповідно до встановлених законодавством вимог екологічної безпеки з обов'язковим забезпеченням можливості утилізації чи захоронення залишкових продуктів за погодженням з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення.

    {Частина третя статті 33 в редакції Закону № 3073-III від 07.03.2002 ; із змінами, внесеними згідно із Законом № 5456-VI від 16.10.2012 }

    Зберігання та видалення відходів здійснюються в місцях, визначених органами місцевого самоврядування з врахуванням вимог земельного та природоохоронного законодавства, за наявності дозволу на здійснення операцій у сфері поводження з відходами, в якому визначені види та кількість відходів, загальні технічні вимоги, заходи безпеки, відомості щодо утворення, призначення, методів оброблення відходів відповідно до встановлених умов їх зберігання.

    {Частина четверта статті 33 із змінами, внесеними згідно із Законами № 1825-VI від 21.01.2010 , № 1193-VII від 09.04.2014 }

    Визначені для зберігання та видалення відходів місця чи об'єкти повинні використовуватися лише для відходів, заявлених на одержання дозволу на здійснення операцій у сфері поводження з відходами.

    {Частина п'ята статті 33 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1193-VII від 09.04.2014 }

    Забороняється змішування чи захоронення відходів, для утилізації яких в Україні існує відповідна технологія.

    Забороняється несанкціоноване скидання і розміщення відходів, у тому числі побутових, у підземних горизонтах, на території міст та інших населених пунктів, на територіях природно-заповідного фонду, на землях природоохоронного, оздоровчого, рекреаційного та історико-культурного призначення, в межах водоохоронних зон та зон санітарної охорони водних об'єктів, в інших місцях, що може створювати небезпеку для навколишнього природного середовища та здоров'я людини. Захоронення відходів у надрах допускається у виняткових випадках за результатами спеціальних досліджень з дотриманням норм і правил, передбачених законодавством України.

    {Частина сьома статті 33 із змінами, внесеними згідно із Законами № 1825-VI від 21.01.2010 , № 124-IX від 20.09.2019 }

    Попередня

    38/53

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст