Головна Сервіси для юристів ... Закони Про участь України в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки Стаття 6. Підготовка громадян України для участі в міжнародній операції з підтримання миру і безпеки Стаття 6. Підготовка громадян України для участі в...

Стаття 6. Підготовка громадян України для участі в міжнародній операції з підтримання миру і безпеки

Про участь України в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки (ЗМІСТ) Інші закони
 • 319

  Переглядів

 • 319

  Переглядів

 • Додати в обране

  Громадяни України, які включаються до складу національного контингенту або направляються для участі в міжнародній операції з підтримання миру і безпеки як національний персонал, попередньо проходять спеціальну підготовку у відповідних учбових, спеціальних центрах або у визначених органах військового управління, військових частинах (підрозділах).

  {Стаття 6 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5286-VI від 18.09.2012 }

  Попередня

  6/10

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст