Головна Сервіси для юристів ... Закони Про телекомунікації Стаття 17. Орган державного регулювання у сфері телекомунікацій Стаття 17. Орган державного регулювання у сфері те...

Стаття 17. Орган державного регулювання у сфері телекомунікацій

Про телекомунікації (ЗМІСТ) Інші закони
  • 574

    Переглядів

  • 574

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Органом державного регулювання у сфері телекомунікацій є національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

    2. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, є державним колегіальним органом, підпорядкованим Президенту України, підзвітним Верховній Раді України.

    3. Положення про національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, затверджується Президентом України.

    4. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, для здійснення своїх повноважень може створювати та ліквідовувати свої територіальні органи у випадках, передбачених у положенні про національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації. Територіальні органи діють на підставі положення, що затверджується національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

    {Додатково див. Рішення Конституційного Суду № 21-рп/2008 від 08.10.2008 }

    {Стаття 17 в редакції Закону № 3610-VI від 07.07.2011 }

    Попередня

    17/78

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст