Головна Сервіси для юристів ... Закони Про телекомунікації Стаття 19-1. Порядок здійснення державного нагляду за ринком телекомунікацій Стаття 19-1. Порядок здійснення державного нагляду...

Стаття 19-1. Порядок здійснення державного нагляду за ринком телекомунікацій

Про телекомунікації (ЗМІСТ) Інші закони
  • 438

    Переглядів

  • 438

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Державний нагляд за ринком телекомунікацій здійснюється шляхом проведення планових і позапланових перевірок, інших заходів відповідно до законодавства, спрямованих на запобігання, виявлення та усунення порушень законодавства суб’єктами ринку телекомунікацій.

    2. Планові перевірки суб’єктів ринку телекомунікацій, їх відокремлених підрозділів проводяться не частіше ніж один раз на три роки відповідно до планів, що затверджуються національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

    3. Позапланові перевірки проводяться за рішенням національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, щодо питань, зазначених у цих рішеннях. Рішення про проведення позапланової перевірки приймається:

    {Абзац перший частини третьої статті 19 - 1 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3610-VI від 07.07.2011 }

    на підставі письмового звернення про порушення законодавства у сфері телекомунікацій;

    {Абзац другий частини третьої статті 19 - 1 із змінами, внесеними згідно із Законом № 124-IX від 20.09.2019 }

    з метою перевірки виконання розпоряджень чи приписів про усунення виявлених порушень;

    у разі виявлення недостовірності даних, зазначених у документах обов’язкової звітності, поданих оператором, провайдером телекомунікацій, або неподання таких документів;

    з метою перевірки дотримання оператором телекомунікацій встановленого у дозволі терміну задіяння номерного ресурсу.

    4. За розпорядженням голови національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, уповноважені комісією посадові особи проводять перевірку достовірності відомостей у документах, поданих заявником для отримання дозволів, та інформації, поданої у повідомленні про початок здійснення господарської діяльності у сфері телекомунікацій.

    {Частина четверта статті 19 - 1 із змінами, внесеними згідно із Законами № 3610-VI від 07.07.2011 , № 102-IX від 18.09.2019 }

    5. За результатами перевірок складається акт у двох примірниках. Один примірник акта видається суб’єктові ринку телекомунікацій, який перевірявся, другий зберігається в національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

    6. Питання організації здійснення державного нагляду за ринком телекомунікацій визначаються національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

    {Частина шоста статті 19 - 1 в редакції Закону № 3610-VI від 07.07.2011 }

    7. Оператор, провайдер телекомунікацій, який одержав розпорядження або припис уповноваженої національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, посадової особи про усунення порушень законодавства про телекомунікації, зобов’язаний у встановлений у розпорядженні чи приписі строк усунути порушення та подати національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, інформацію у письмовій формі про їх усунення.

    {Частина сьома статті 19 - 1 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3610-VI від 07.07.2011 }

    {Закон доповнено статтею 19 - 1 згідно із Законом № 2299-VI від 01.06.2010 }

    Попередня

    20/78

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст