Головна Сервіси для юристів ... Закони Про свободу совісті та релігійні організації Стаття 2. Законодавство України про свободу совісті та релігійні організації Стаття 2. Законодавство України про свободу совіст...

Стаття 2. Законодавство України про свободу совісті та релігійні організації

Про свободу совісті та релігійні організації (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

В Україні усі правовідносини, пов'язані із свободою совісті і діяльністю релігійних організацій, регулюються законодавством України.

Законодавство України про свободу совісті та релігійні організації складається з цього Закону та інших законодавчих актів України, виданих відповідно до нього.

Попередня

23/54

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст