Головна Сервіси для юристів ... Закони Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні Стаття 11. Оскарження рішення уповноваженого органу про втрату статусу резидента Дія Сіті в судовому порядку Стаття 11. Оскарження рішення уповноваженого орган...

Стаття 11. Оскарження рішення уповноваженого органу про втрату статусу резидента Дія Сіті в судовому порядку

Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні (ЗМІСТ) Інші закони
 • 718

  Переглядів

 • 718

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Рішення про втрату статусу резидента Дія Сіті може бути оскаржене в судовому порядку згідно з правилами адміністративного судочинства. Рішення про втрату статусу резидента Дія Сіті, залишене без змін або змінене апеляційною комісією, може бути оскаржене в судовому порядку лише разом з відповідним рішенням апеляційної комісії.

  2. Уповноважений орган забезпечує внесення запису до реєстру Дія Сіті про рішення суду про визнання протиправним та скасування рішення про втрату статусу резидента Дія Сіті протягом п’яти робочих днів з дня набрання законної сили таким рішенням суду. У такому разі вважається, що юридична особа не втрачала статусу резидента Дія Сіті.

  3. У разі оскарження рішення про втрату статусу резидента Дія Сіті, прийнятого з підстав, передбачених пунктами 2-5 частини першої статті 9 цього Закону, в судовому порядку протягом 10 робочих днів з дня опублікування на офіційному веб-сайті уповноваженого органу в мережі Інтернет такого рішення (або протягом чотирьох робочих днів з дня опублікування на офіційному веб-сайті уповноваженого органу в мережі Інтернет рішення апеляційної комісії у разі оскарження такого рішення в адміністративному порядку) запис про втрату статусу резидента Дія Сіті не вноситься до реєстру Дія Сіті до набрання законної сили відповідним рішенням суду, якщо таке рішення уповноваженого органу прийняте стосовно резидента Дія Сіті, який одночасно відповідає всім таким критеріям:

  1) безперервно перебуває у статусі резидента Дія Сіті щонайменше протягом трьох повних календарних років до дня прийняття уповноваженим органом рішення про втрату ним такого статусу;

  2) подав у передбачені цим Законом строки до уповноваженого органу річні звіти про відповідність, що містять запевнення та твердження про відповідність усім вимогам, передбаченим частиною першою статті 5 цього Закону, у кожному з трьох календарних років, що передують року, в якому прийнято рішення про втрату статусу резидента Дія Сіті (якщо на момент прийняття рішення не сплив строк для надання звіту про відповідність за рік, що передує року, в якому прийнято рішення, - у кожному з двох попередніх років);

  3) подав у передбачені цим Законом строки до уповноваженого органу незалежні висновки, що підтверджують усі твердження резидента Дія Сіті, викладені у кожному з річних звітів про відповідність за три календарних роки, що передують року, в якому прийнято рішення про втрату статусу резидента Дія Сіті (якщо на момент прийняття рішення не сплив строк для надання незалежного висновку за рік, що передує року, в якому прийнято рішення, - за два попередніх роки);

  4) протягом трьох років до дня прийняття рішення про втрату статусу резидента Дія Сіті:

  не змінювалися кінцеві бенефіціарні власники такого резидента Дія Сіті; або

  змінилися лише кінцеві бенефіціарні власники такого резидента Дія Сіті, яким належало прямо або опосередковано менш як 50 відсотків у статутному капіталі або 50 відсотків прав голосу резидента Дія Сіті як юридичної особи.

  Якщо за результатами судового оскарження рішення про втрату статусу резидента Дія Сіті не скасовано, внесення до реєстру Дія Сіті запису про втрату юридичною особою статусу резидента Дія Сіті здійснюється протягом п’яти робочих днів з дня набрання законної сили відповідним рішенням суду.

  Попередня

  11/33

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст