Головна Сервіси для юристів ... Закони Про стандартизацію Стаття 9. Центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері стандартизації Стаття 9. Центральний орган виконавчої влади, що з...

Стаття 9. Центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері стандартизації

Про стандартизацію (ЗМІСТ) Інші закони
 • 2208

  Переглядів

 • 2208

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. До повноважень центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері стандартизації, належить:

  1) забезпечення нормативно-правового регулювання у сфері стандартизації;

  2) визначення пріоритетних напрямів розвитку у сфері стандартизації;

  3) інформування та надання роз’яснень щодо реалізації державної політики у сфері стандартизації;

  4) узагальнення практики застосування законодавства у сфері стандартизації, розроблення пропозицій щодо його вдосконалення та внесення на розгляд в установленому порядку проектів законодавчих актів, актів Президента України, Кабінету Міністрів України;

  5) погодження програми робіт з національної стандартизації.

  2. Центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері стандартизації, виконує інші повноваження згідно із законами.

  Попередня

  9/29

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст