Головна Сервіси для юристів ... Закони Про символіку Червоного Хреста, Червоного Півмісяця, Червоного Кристала в Україні Стаття 9. Порядок нанесення емблем Червоного Хреста, Червоного Півмісяця, Червоного Кристала як захисних знаків Стаття 9. Порядок нанесення емблем Червоного Хрест...

Стаття 9. Порядок нанесення емблем Червоного Хреста, Червоного Півмісяця, Червоного Кристала як захисних знаків

Про символіку Червоного Хреста, Червоного Півмісяця, Червоного Кристала в Україні (ЗМІСТ) Інші закони
  • 376

    Переглядів

  • 376

    Переглядів

  • Додати в обране

    {Назва статті 9 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1675-VI від 22.10.2009 }

    Наземні санітарно-транспортні засоби під час збройного конфлікту перебувають під захистом відповідних Женевських Конвенцій та Додаткових протоколів до них.

    Ці засоби позначаються захисним знаком Червоного Хреста, який наноситься на верхні, бокові, передню та задню площини транспортного засобу.

    Зазначені засоби можуть позначатися будь-якими іншими захисними знаками, встановленими для такої мети згідно із домовленостями між конфліктуючими сторонами.

    {Частина третя статті 9 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1675-VI від 22.10.2009 }

    Повітряні санітарно-транспортні засоби під час збройних конфліктів також перебувають під захистом Женевських Конвенцій та Додаткових протоколів до них. Для їх позначення як захисний знак використовується емблема Червоного Хреста, що наноситься поряд з національними кольорами на верхній та нижній площинах крил та бокових поверхнях фюзеляжу.

    Крім того, для їх позначення можуть використовуватися будь-які інші захисні знаки, встановлені згідно із домовленостями між конфліктуючими сторонами.

    {Частина п'ята статті 9 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1675-VI від 22.10.2009 }

    При проведенні бойових дій на морі госпітальні судна і плавучі засоби перебувають під захистом Женевських Конвенцій і Додаткових протоколів до них за умови, що про їх назви та інші ідентифікаційні ознаки поінформовано конфліктуючі сторони, і вони повинні позначатися таким чином:

    1) вся зовнішня поверхня судна має бути білою;

    2) один або декілька темно-червоних хрестів повинні наноситися на кожну сторону корпусу на горизонтальну поверхню з тим, щоб забезпечити найкращу видимість їх у морі і з повітря. Білий прапор з червоним хрестом має підніматися на верхню точку грот-щогли.

    Ці транспортні засоби можуть позначатися будь-якими іншими захисними знаками, встановленими згідно із домовленостями між конфліктуючими сторонами.

    {Частина сьома статті 9 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1675-VI від 22.10.2009 }

    Усі медичні формування, медичний персонал, які використовують емблеми Червоного Хреста, Червоного Півмісяця, Червоного Кристала як захисний знак, зобов'язані наносити емблему Червоного Хреста, Червоного Півмісяця, Червоного Кристала на прапори, будівлі, установи і майно рухомих медичних формувань, на нарукавні пов'язки, одяг і головні убори медичного персоналу.

    {Частина восьма статті 9 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1675-VI від 22.10.2009}

    Розділ III
    ВИКОРИСТАННЯ ЕМБЛЕМ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА, ЧЕРВОНОГО ПІВМІСЯЦЯ, ЧЕРВОНОГО КРИСТАЛА ЯК РОЗПІЗНАВАЛЬНОГО ЗНАКА

    {Назва розділу III із змінами, внесеними згідно із Законом № 1675-VI від 22.10.2009 }

    Попередня

    10/21

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст