Головна Сервіси для юристів ... Закони Про сертифіковані товарні склади та прості і подвійні складські свідоцтва Стаття 28. Відшкодування збитків, завданих сертифікованому складу Стаття 28. Відшкодування збитків, завданих сертифі...

Стаття 28. Відшкодування збитків, завданих сертифікованому складу

Про сертифіковані товарні склади та прості і подвійні складські свідоцтва (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

Власник товару зобов'язаний відшкодувати сертифікованому складу збитки, завдані властивостями цього товару, якщо сертифікований склад, приймаючи товар на зберігання, не знав і не міг знати про ці властивості.

Збитки також відшкодовуються сертифікованому складу власником товару в разі, якщо він не передав товар на зберігання у визначений договором строк.

Попередня

28/29

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст