Головна Сервіси для юристів ... Закони Про сертифіковані товарні склади та прості і подвійні складські свідоцтва Стаття 16. Повернення товару на вимогу володільця складського свідоцтва Стаття 16. Повернення товару на вимогу володільця ...

Стаття 16. Повернення товару на вимогу володільця складського свідоцтва

Про сертифіковані товарні склади та прості і подвійні складські свідоцтва (ЗМІСТ) Інші закони
 • 471

  Переглядів

 • 471

  Переглядів

 • Додати в обране

  Сертифікований склад зобов'язаний повернути товар на першу вимогу володільця складського свідоцтва, навіть якщо строк його зберігання не закінчився, за умови пред'явлення та наступної передачі сертифікованому складу з метою погашення простого складського свідоцтва або обох частин подвійного складського свідоцтва. У реєстрі складських свідоцтв робиться запис про їх погашення.

  Попередня

  16/29

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст