Головна Сервіси для юристів ... Закони Про пріоритетні напрями інноваційної діяльності в Україні Стаття 2. Пріоритетні напрями інноваційної діяльності в Україні Стаття 2. Пріоритетні напрями інноваційної діяльно...

Стаття 2. Пріоритетні напрями інноваційної діяльності в Україні

Про пріоритетні напрями інноваційної діяльності в Україні (ЗМІСТ) Інші закони
 • 650

  Переглядів

 • 650

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Пріоритетні напрями інноваційної діяльності в Україні (далі - пріоритетні напрями) - науково і економічно обґрунтовані та визначені відповідно до цього Закону напрями провадження інноваційної діяльності, що спрямовані на забезпечення національної безпеки і оборони, економічної безпеки держави, створення високотехнологічної конкурентоспроможної екологічно чистої продукції, надання високоякісних послуг та збільшення експортного потенціалу держави з ефективним використанням вітчизняних та світових науково-технічних досягнень.

  {Частина перша статті 2 в редакції Закону № 3534-IX від 21.12.2023 }

  2. Пріоритетні напрями інноваційної діяльності поділяються на стратегічні та середньострокові пріоритетні напрями.

  Стратегічні пріоритетні напрями затверджуються Верховною Радою України на період до 10 років.

  Середньострокові пріоритетні напрями визначаються на період до 5 років і спрямовані на виконання стратегічних пріоритетних напрямів.

  Попередня

  2/8

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст