Головна Сервіси для юристів ... Закони Про правонаступництво України Стаття 9. Всі громадяни Союзу РСР, які на момент проголошення незалежності України постійно проживали на території України, є громадянами України. Стаття 9. Всі громадяни Союзу РСР, які на момент п...

Стаття 9. Всі громадяни Союзу РСР, які на момент проголошення незалежності України постійно проживали на території України, є громадянами України.

Про правонаступництво України (ЗМІСТ) Інші закони
 • 411

  Переглядів

 • 411

  Переглядів

 • Додати в обране

  Україна гарантує забезпечення прав людини кожному громадянину України незалежно від національної належності та інших ознак відповідно до міжнародно-правових актів про права людини.

  Порядок збереження, набуття і втрати громадянства України регламентується Законом про громадянство України ( 1636-12 ).

  Голова Верховної Ради України Л.КРАВЧУК

  м. Київ, 12 вересня 1991 року N 1543-XII

  Попередня

  9/9

  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст