Головна Сервіси для юристів ... Закони Про правила етичної поведінки Стаття 18. Відповідальність за порушення правил етичної поведінки Стаття 18. Відповідальність за порушення правил ет...

Стаття 18. Відповідальність за порушення правил етичної поведінки

Про правила етичної поведінки (ЗМІСТ) Інші закони
 • 1811

  Переглядів

 • 1811

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Порушення особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, правил етичної поведінки, визначених цим Законом, тягне за собою дисциплінарну, адміністративну, кримінальну та матеріальну відповідальність з урахуванням особливостей правового статусу таких осіб, визначених Конституцією і законами України.

  Попередня

  18/18

  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст