Стаття 57. Емітенти електронних грошей

Про платіжні послуги (ЗМІСТ) Інші закони
 • 713

  Переглядів

 • 713

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Емітентами електронних грошей в Україні можуть бути виключно такі особи:

  1) банки;

  2) установи електронних грошей;

  3) філії іноземних платіжних установ;

  4) оператори поштового зв’язку;

  5) Національний банк України;

  6) органи державної влади, органи місцевого самоврядування.

  2. Для набуття статусу емітента електронних грошей та отримання права на надання послуги з випуску та виконання платіжних операцій з електронними грошима, у тому числі відкриття та обслуговування електронних гаманців, особа (крім Національного банку України, банків, органів державної влади, органів місцевого самоврядування) має отримати ліцензію на надання фінансових платіжних послуг у порядку, визначеному цим Законом та нормативно-правовими актами Національного банку України.

  {Частина друга статті 57 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2180-IX від 01.04.2022 }

  3. Емітент електронних грошей має право розпочати діяльність з електронними грошима після авторизації діяльності з надання фінансової платіжної послуги з випуску електронних грошей та виконання платіжних операцій з ними, у тому числі відкриття та обслуговування електронних гаманців, у порядку, визначеному цим Законом.

  {Частина третя статті 57 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2180-IX від 01.04.2022 ; в редакції Закону № 2888-IX від 12.01.2023 }

  Попередня

  75/111

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст