Головна Сервіси для юристів ... Закони Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні Стаття 6. Захист прав, свобод і законних інтересів осіб з інвалідністю забезпечується в судовому або іншому порядку, встановленому законом. Стаття 6. Захист прав, свобод і законних інтересів...

Стаття 6. Захист прав, свобод і законних інтересів осіб з інвалідністю забезпечується в судовому або іншому порядку, встановленому законом.

Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

Громадянин має право в судовому порядку оскаржувати рішення органів медико-соціальної експертизи про визнання чи невизнання його особою з інвалідністю.

{Частина друга статті 6 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1000-V від 03.05.2007 }

{Частину третю статті 6 виключено на підставі Закону № 4213-VI від 22.12.2011 }

Попередня

6/48

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст