Головна Сервіси для юристів ... Закони Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні Стаття 2. Особою з інвалідністю є особа зі стійким розладом функцій організму, що при взаємодії із зовнішнім середовищем може призводити до обмеження її життєдіяльності, внаслідок чого держава зобов’язана створити умови для реалізації нею прав нарівні з іншими громадянами та забезпечити її соціальний захист. Стаття 2. Особою з інвалідністю є особа зі стійким...

Стаття 2. Особою з інвалідністю є особа зі стійким розладом функцій організму, що при взаємодії із зовнішнім середовищем може призводити до обмеження її життєдіяльності, внаслідок чого держава зобов’язана створити умови для реалізації нею прав нарівні з іншими громадянами та забезпечити її соціальний захист.

Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні (ЗМІСТ) Інші закони
  • 497

    Переглядів

  • 497

    Переглядів

  • Додати в обране

    Дискримінація за ознакою інвалідності забороняється.

    Терміни "розумне пристосування" та "універсальний дизайн" вживаються у значенні, наведеному в Конвенції про права осіб з інвалідністю, а термін "дискримінація за ознакою інвалідності" вживається у значенні, наведеному в Конвенції про права осіб з інвалідністю та Законі України "Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні".

    {Частина третя статті 2 в редакції Закону № 1519-VII від 18.06.2014 ; із змінами, внесеними згідно із Законом № 2249-VIII від 19.12.2017 }

    {Стаття 2 в редакції Закону № 4213-VI від 22.12.2011 }

    Попередня

    2/48

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст